70-річна українка потрапила на обкладинку модного журналу

3

Проста 70-річна бабуся з райцентру під Києвом Галина Герасимова і уявити собі не могла, що в такому віці її життя кардинально зміниться. Жінку просто знімав її онук, викладаючи фото в інтернет, коли раптом їм зателефонували з модного глянцю l’officiel.

Креативний візажист, професійні стиліст і фотограф, відкрита до експериментів і вільна від забобонів модель — і через 6 годин роботи вийшов приголомшливий результат. Мета: зруйнувати стереотипи в нашому суспільстві про те, як повинна виглядати старість.

© myday.net.ua
реклама

«Старіти красиво — те, чого дуже не вистачає жінкам у нашій країні, — говорить візажист Маруся Задорожна. — Часу і сил катастрофічно немає навіть у віці 30-40 років, а у вільну хвилину ти ні про що не думаєш, не те що про себе. Але наших жінок цікаво вгадувати і відкривати їх знову і знову, особливо якщо за ними стоять непрості життєві історії».

© myday.net.ua

Всю свою молодість Галина Герасимова промоталась з чоловіком-військовим по гарнізонах. А після цієї фотозйомки їй вже запропонували проекти західні модні видання.

© myday.net.ua

«Екстравагантні дівчата за 50 іноді перегинають палицю в макіяжі, в їх образах можна вловити нотки ностальгії за насиченим днях. В цей же час інші вирішують, що самовираження більше не має значення і байдужість до своєї зовнішності стає нормою.

© myday.net.ua

Не потрібно використовувати мільйони косметичних засобів, достатньо підібрати щоденний живильний догляд (адже з віком наша шкіра стає сухою), нанести сяючу зволожуючу базу, яскраву помаду, викинути матуючим пудру і, можливо, побачити кожну жінку вільної — ось у чому сенс».

© myday.net.ua
© myday.net.ua
© myday.net.ua
Фото заголовку myday.net.ua
За матеріалами soulpost.ru

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залиште свій коментар

коментарів

реклама
реклама