Останні слова Стіва Джобса на смертному одрі

© u-news.com.ua

Стів Джобс – культова особистість нашого часу. Незважаючи на те, що компанія Apple вийшла в топи світу з безлічі позицій, він завжди залишався простою і навіть аскетичною людиною.

Його останнє послання, яке він залишив у лікарняній палаті зачіпає найтонші струни душі:

«Мені вдалося досягти вершини успіху в світі бізнесу. Багато вважають, що моє життя – це уособлення успіху.

Але зізнаюся, крім роботи у мене не так багато радощів. І взагалі, багатство – це лише факт життя, до якого я просто звик.

На даний момент, я лежу на лікарняному ліжку і згадую все моє життя. Тепер я зрозумів, що багатство та визнання, якими я так пишався, втратили своє колишнє значення перед лицем близької смерті.

Коли в темряві я дивлюся на зелене світло, що йде від апарату життєзабезпечення, і чую характерний механічний звук, я відчуваю наближення смерті й дихання Бога. Тепер, коли у нас достатньо грошей, саме час подумати про зовсім інші питання в житті, не пов’язані з багатством…

В житті є набагато більш важливі речі. Можливо, для когось це відносини, для інших – мистецтво чи дитячі мрії…

Постійна гонитва за наживою перетворює людину в маріонетку. Це сталося і зі мною. Бог наділив нас почуттями, щоб ми могли розповісти про свою любов близьким.

Багатство, яке я нажив у своєму житті, я не можу взяти з собою. Все, що я віднесу з собою, – це лише спогади, пов’язані з любов’ю. Ось справжнє багатство, яке повинно слідувати за вами, супроводжувати вас, давати вам сили йти далі.

Любов здатна подолати величезні відстані. У житті немає меж. Досягайте висот, яких ви хочете досягти. Ідіть туди, куди кличе вас серце. Це все у ваших руках.

Маючи гроші, ви можете найняти купу людей, які будуть возити вас, робити щось по дому чи роботі. Але ніхто не візьме ваші хвороби на себе.

Матеріальні речі, які ми випускаємо, ще можна знайти, заробити, відшукати. Але є одна річ, яку ніколи не знайдеш, якщо ти її втратив. Це життя.

Неважливо, скільки вам зараз років і чого ви досягли. У нас у всіх настане день, коли завіса опуститься вниз…

Ваш скарб – це любов до родини, коханого, близьких, друзів…

Бережіть себе. Піклуйтеся про інших».

Фото заголовку dela.biz/brendy
За матеріалами u-news.com.ua

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close