Що буде, якщо художник змінить пензлика на вибухівку і полум’я?

2

Денні Шервінг виріс біля національного парку Гранд Тетон в штаті Вайомінг, тому основний сюжет його картин — дика природа і її мешканці. Однак, на відміну від всіх інших живописців, він не боїться спалювати свої творіння. Навпаки, він створює картини за допомогою найвідомішою вибухівки — пороху. І це той випадок, коли процес «малювання» виглядає набагато крутіше, ніж результат!

реклама

Деякі фанати називають його творчість «спадщиною Дикого Заходу». Шервінг працює з дійсно небезпечним матеріалом і серйозно ризикує, принаймні, самим полотном і майбутньої картиною. Він діє нахабно, впевнено, відкидаючи канони, але при цьому скрупульозно і прискіпливо реалізує свою мету. Істинний дух першовідкривача!

Найголовніше питання — чи легко працювати з порохом у такому делікатному ремеслі, як живопис? Зовсім ні, адже полум’я є полум’я і на його непосидючу природу впливає навіть найменший подих вітерця або дихання самого художника. Потрібно ретельно підготувати місце роботи, інструменти і постійно контролювати ситуацію.

Процес випалювання картин порохом виглядає захоплююче, але Шервінг не втомлюється нагадувати — не намагайтеся повторювати це вдома. Порох не іграшка, а потужна і небезпечна вибухівка, особливо в руках дилетанта. Краще не ризикувати і спостерігати за роботою професіонала.

Фото заголовку viralnova.com
За матеріалами viralnova.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залиште свій коментар

коментарів

реклама
реклама