Незвичайні сучасні скульптури світу

Сучасне мистецтво, яке не залишає байдужим:

Сила природи

мати-природа
© fit4brain.com

Прекрасна скульптура Матері-Природи, обертає Землю.
Автор: італійський скульптор Лоренцо Куїнн.

Револьвер вузлом, Нью-Йорк, США

Дуло зброї, зав’язаний вузлом – символ проти жорстокості біля будівлі штаб-квартири ООН.

© fit4brain.com

Прорив, Філадельфія, США

Скульптура про боротьбу за досягнення свободи через творчий процес.

© fit4brain.com

Мандрівник, Марсель, Франція

Цей вічний «турист» змушує замислитися про сутність життя, цілі та мрії. У кожної людини, зображеного художником, відсутня частина тіла. Автор замовчує про причини такої інтерпретації людської сутності. Можна лише припустити, що таким чином він хотів показати властиву кожній людині порожнечу, яку він обов’язково повинен заповнити, відправившись у подорож до самого себе.

© fit4brain.com

Розширення, США

Скульптура Пейдж Бредлі являє собою 2-х метрову композицію з постаментом який світиться, на якому в позі Лотоса сидить оголена жінка. Тіло скульптури розколоте, і через тріщини в ньому пробиваються промені світла. Бредлі впевнена, що у кожного з нас є подібне світло всередині. Потрібно тільки знайти спосіб дати йому вихід.

© fit4brain.com

Мустанги Лас-Колінаса, США

Скульптура зображує Роберта Глена дев’ять мустангів — диких коней. Скульптури Основна ідея — передати рушійну силу, ініціативу і розкутий дух, які були притаманні Техасу в період його освоєння.

© fit4brain.com

Пам’ятник жіночій сумочці.

© fit4brain.com

Перехід, Вроцлав, Польща

На долю Польщі випало безліч труднощів і поневірянь. Війни, фашистські табори для полонених, диктатура – все це зробило країну такою стійкою і сильною. Завжди Вона піднімалася, а дух залишався непереможним. Цій боротьбі і присвячена дана скульптурна група.

© fit4brain.com

Люди річки, Сінгапур

Це нове покоління вільних людей Сінгапуру, які отримали незалежність в 1965 році. Скульптурна композиція, встановлена в 2000 році, присвячена не тільки дітям, а всій нації, юній і життєрадісній, що тільки починає будувати своє майбутнє.

© fit4brain.com

Взуття на березі Дунаю, Будапешт, Угорщина

Пам’ятник присвячений пам’яті загиблих євреїв, яких розстрілювали в роки Другої світової війни по всій Європі. В січні 1945 року їх підводили на край набережної, наказували зняти взуття і розстрілювали, багато ще живими падали в холодну воду і гинули. Вода в річці була червоною від крові. Пройшли вже десятки років після закінчення війни, але забувати про всі її жахи не варта і донині…

© fit4brain.com

Жарт над поліцейським, Брюссель, Бельгія

Неофіційну назву «Не поспішай, а то встигнеш». Бельгійський скульптор порадував місцевих жителів і туристів оригінальною композицією: підступний сантехнік спіймав завзятого поліцейського за ногу. Примітно і те, що цей пам’ятник створили на замовлення міського комітету. Так, у Брюсселі з іронією і гумором все чудово.

© fit4brain.com

Скульптура Павучихи в Токіо

Бронзово-сталева павучиха Луїзи Буржуа є символом материнської любові і турботи — вона несе мішок з 26-ю мармуровими яйцями. Як говорила сама Луїза, вона була дуже дружна зі своєю матір’ю, яка була ткалею. Так і з’явився на світ дуже незвичайний і цікавий образ.

© fit4brain.com

Гіпопотам, Тайбей, Тайвань

Скульптура в зоопарку служить знаком того, як важливо берегти диких тварин.

© fit4brain.com

П’єдестал. Автор: Олександра Рівз

© fit4brain.com

Роззява, Братислава, Словаччина

«Традиційно статуї зображають реальних історичних персонажів і стоять на високих постаментах з серйозними обличчями. Вони часто дуже віддалені від тих, хто на них дивиться. Роззява, разглядуючий проходячих повз дівчат, навпаки, дуже близький до людей. Ця скульптура не намагається бути «великим мистецтвом», її вигляд приносить радість і посмішку», – каже його творець Віктор Гулик.

© fit4brain.com

Гігантські коні Келпі, Шотландія

Тридцятиметрові скульптури Енді Скотта задумані як нагадування про важливу ролі коней в історії Шотландії. Дві скульптури заввишки з десятиповерховий будинок – візуальна домінанта еко-парку Хелікс. Скульптури отримали назву «Келпі» на честь міфічних водяних духів, що живуть у шотландських річках і озерах, здатних перетворюватися в різних тварин, але найчастіше приймають подобу коня.

© fit4brain.com

Поет Міхай Емінеску, Онешті, Румунія

Скульптура встановлена на честь Міхая Емінеску, румунами та молдованами шануємий як святий. В честь нього і встановлена ця скульптура, яка стає ще прекраснішим на заході.

© fit4brain.com

 Фото заголовку fit4brain.com
За матеріалами fit4brain.com

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close