Багато хто знає цю пісню, але мало хто знає хто її виконує

Ізраель Камакавіво’оле (Israel Ka’ano’i Kamakawiwo’ole) був гавайським музикантом, який виконував пісні під акомпанемент Гавайської гітари укулеле.

Надзвичайно популярний на Гаваях, світову славу він набув разом з виходом альбому Facing Future, який став першим платиновим альбомом на Гаваях. У США було продано кілька мільйонів примірників. Його головний хіт, попурі з класичних пісень «Somewhere Over The Rainbow» і «What A Wonderful World», потрапив у саундтреки до фільмів «Знайомтеся, Джо Блек», «Знайти Форрестера», «50 перших поцілунків», серіали «Клініка», «Швидка допомога», «Зачаровані» та інші. Його платівки отримували премії та потрапляли в американські чарти. Протягом всієї своєї кар’єри він пропагував і відстоював права гавайців як незалежного народу, виступаючи за суверенітет островів. Він відображав це через свої пісні і життя.

Ізраїля часто називають “ніжним гігантом” з-за того, що, незважаючи на свій значний розмір, він співав у неймовірно тонкий і проникливий голос. Ізраїль був і назавжди залишиться легендарною особистістю.

Фото заголовку rutube.ru
За матеріалами brightside.me, ru.wikipedia.org

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close