Багато хто знає цю пісню, але мало хто знає хто її виконує

2

Ізраель Камакавіво’оле (Israel Ka’ano’i Kamakawiwo’ole) був гавайським музикантом, який виконував пісні під акомпанемент Гавайської гітари укулеле.

Надзвичайно популярний на Гаваях, світову славу він набув разом з виходом альбому Facing Future, який став першим платиновим альбомом на Гаваях. У США було продано кілька мільйонів примірників. Його головний хіт, попурі з класичних пісень «Somewhere Over The Rainbow» і «What A Wonderful World», потрапив у саундтреки до фільмів «Знайомтеся, Джо Блек», «Знайти Форрестера», «50 перших поцілунків», серіали «Клініка», «Швидка допомога», «Зачаровані» та інші. Його платівки отримували премії та потрапляли в американські чарти. Протягом всієї своєї кар’єри він пропагував і відстоював права гавайців як незалежного народу, виступаючи за суверенітет островів. Він відображав це через свої пісні і життя.

реклама

Ізраїля часто називають “ніжним гігантом” з-за того, що, незважаючи на свій значний розмір, він співав у неймовірно тонкий і проникливий голос. Ізраїль був і назавжди залишиться легендарною особистістю.

Фото заголовку rutube.ru
За матеріалами brightside.me, ru.wikipedia.org

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залиште свій коментар

коментарів

реклама
реклама