10 фільмів, в яких діалоги дорожчі будь-яких спецефектів

Цікаві, продумані діалоги укупі з блискучою акторською грою зроблять касу навіть не самої високобюджетної картини. Ми вирішили зібрати кілька відмінних фільмів різних жанрів, які цікаво і дивитися, і слухати.

Ідеальні незнайомці

Perfetti sconosciuti

Семеро давніх друзів зібралися разом за вечерею і вирішили жартома зіграти у гру: читати всі вхідні за вечір повідомлення вголос, а дзвінки приймати на гучного зв’язку. Тоді і починається все саме цікаве. Цей фільм подарує цілий фонтан емоцій і змусить поглянути зовсім іншими очима і на оточуючих, і на самого себе.

Кава і сигарети

Coffee and Cigarettes

Сюжет фільму простий: герої 11 новел сперечаються, жартують, розмовляють, філософствують і розказують нескінченні байки, попиваючи каву і покурюючи сигарети. Відмінно підібрані актори, вивіреність кожної деталі та багато-багато роздумів, які ще довго буде цікаво перетравлювати.

Мирний воїн

Peaceful Warrior

Головний герой — талановитий гімнаст, у якого є все: нагороди, друзі, дівчата і божевільні вечірки. Але в якийсь момент все перевертається з ніг на голову, і тоді він розуміє, як багато йому ще варто навчитися. Ця історія-притча з відмінними діалогами і яскравими сценами вчить однієї надзвичайно важливої речі: цінувати кожен день, кожну мить життя.

Телефонна будка

Phone Booth

Головний герой потрапив у пастку маніяка-снайпера: піднявши трубку в телефонній будці, він не може перервати розмову під загрозою смерті. Як же вибратися з цієї жахливої гри живим? Сценарій досить непередбачуваний, і вся стрічка тримає в постійній напрузі — вийшла відмінна кримінальна драма з філософським підтекстом.

Від заходу до світанку

From Dusk Till Dawn

Два брати-грабіжника, рятуючись від поліцейських, беруть в заручники священика і його дітей, а потім ховаються в придорожньому барі. Тут-то і починається все саме цікаве. Цей культовий фільм з геніальними діалогами і крутим сюжетом Роберт Родрігез зняв за сценарієм Квентіна Тарантіно, а вже у нього що не фільм, то шикарні бесіди в ньому.

Чотири кімнати

Four Rooms

Чотири новели, пов’язані одним героєм — коридорним Тедом, який встигає побувати на шабаші відьом, ледве не загинути від ревнивого чоловіка, врятуватися від пустотливих дітей бандита і взяти участь в ексцентричному парі. Тут є місце і жартів, і барвистим діалогам, і нетривіальним сюжетним поворотам — любителям чорного гумору однозначно припаде до смаку.

Вам лист

You’ve Got Mail

Джо і Кетлін познайомилися в інтернеті, але навіть не уявляють, як виглядає кожен з них, — вони пишуть одне одному листи, виливаючи душу день за днем. Але незабаром вони зустрічаються в житті, не підозрюючи, що давно знайомі у віртуальній реальності. Дуже затишне кіно з добре прописаними героями, яке доводить, що серед романтичних комедій є безліч гідних фільмів, залишають приємний післясмак.

Цегла

Brick

Брендан молодий, але далеко не такий успішний, як того хотів би. Одного разу в його житті з’являється, а потім раптово зникає колишня дівчина — і тоді разом зі своїм другом хлопець занурюється в непросте розслідування. Тут є все: інтригуюча зав’язка, хороший детективний сюжет, який тримає в напрузі до самого кінця, продумані діалоги.

Зодіак

Zodiac

Трилер-детектив про маніяка, заснований на реальних подіях, від самого Девіда Фінчера — це вже само по собі звучить цікаво. Хід подій неспішний, в них безліч деталей, але поступово сюжет стає все більш захоплюючим та інтригуючим. Любителі хвацько закручених сюжетів, безумовно, оцінять належно цю стрічку.

Краще не буває

As Good as It Gets

Мелвін — ексцентричний письменник зі складним характером, який ненавидить буквально всіх. Але життя і звичний уклад починають змінюватися, коли він знайомиться з чарівною офіціанткою Керол. Акторам вдалося майстерно розкрити своїх персонажів, а кожен діалог припадає якраз до місця. Вийшла непересічна, смішна картина, яка багато про що змусить задуматися після перегляду.

Фото заголовку Miramax
За матеріалами kinopoisk.ru

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close