Легендарна промова Ч. Чапліна на власне 70-річчя

© fit4brain.com

Прониклива промова коміка Чарлі Чапліна, виголошена ним на своє 70-річчя, по праву вважається однією з найвідоміших промов. Ці рядки варті кожного прожитого ним дня:

Промова Чарлі Чапліна на власне 70-річчя «Коли я полюбив себе»:

  • Коли я полюбив себе, я зрозумів, що туга і страждання – це тільки попереджувальні сигнали про те, що я живу проти своєї власної істини. Сьогодні я знаю, що це називається «Бути самим собою».
  • Коли я полюбив себе, я зрозумів, як сильно можна образити когось, якщо нав’язувати йому виконання його ж власних бажань, коли час ще не прийшов, і людина ще не готова, і ця людина – я сам. Сьогодні я називаю це «Самоповагою».
  • Коли я полюбив себе, я перестав бажати іншого життя, і раптом побачив, що життя, яке мене оточує зараз, надає мені всі можливості для зростання. Сьогодні я називаю це «Зрілість».
  • Коли я полюбив себе, я зрозумів, що при будь-яких обставин я перебуваю в правильному місці в правильний час, і все відбувається виключно в правильний момент. Я можу бути спокійний завжди. Тепер я називаю це «Впевненість в собі»
  • Коли я полюбив себе, я перестав красти свій власний час і мріяти про великі майбутні проекти. Сьогодні я роблю тільки те,що приносить мені радість і робить мене щасливим, що я люблю і що змушує моє серце посміхатися. Я роблю це так, як хочу і у своєму власному ритмі. Сьогодні я називаю це «Простота».
  • Коли я полюбив себе, я звільнився від всього, що приносить шкоду моєму здоров’ю – їжі, людей, речей, ситуацій. Всього, що вело мене вниз і збивало мене з мого власного шляху. Сьогодні я називаю це «Любов’ю до самого себе».
  • Коли я полюбив себе, я перестав завжди бути правим. І саме тоді я став все менше і менше помилятися. Сьогодні я зрозумів, що це «Скромність».
  • Коли я полюбив себе, я припинив жити минулим і турбуватися про майбутнє. Сьогодні я живу тільки справжнім моментом і покликом і називаю це «Задоволення».
  • Коли я полюбив себе, я усвідомив, що розум мій може мені заважати, що від нього можна навіть захворіти. Але коли я зміг пов’язати його з моїм серцем, він відразу став моїм цінних союзником. Сьогодні я кличу цей зв’язок «Мудрість серця».
  • Нам більше не потрібно боятися суперечок, конфронтацій, проблем з самими собою і з іншими людьми. Навіть зірки можуть зіткнутися, і з їхніх зіткнень народжуються нові світи. Сьогодні я знаю, що це – «Життя».

Фото заголовку fit4brain.com
За матеріалами fit4brain.com

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close