Містика і сюрреалізм. П’ять книг для фанатів Твін Пікс

Нагальні речі, Стівен Кінг

Людська душа темна і з легкістю звертається до Зла… Про це добре відомо демону, який прибув в маленьке американське містечко і відкрив там магазинчик «Нагальні речі».

Він готовий запропонувати споживачам саме те, про що вони мріють… в обмін на маленьку послугу. Він всього просить невинно пожартувати над сусідом або приятелем. Але достатньо зробити перший крок по дорозі в Пекло – і це вже не зупинити. Зло панує у містечку.

Американські боги, Ніл Гейман

Американські боги – роман, в якому змішуються елементи американської культури, фентезі і різні переплетіння давньої та сучасної міфології, зосереджені на образі загадкового і мовчазної протагоніста на ім’я Тінь.

 

Країна Чудес без гальм і Кінець Світу, Харукі Муракамі

У цьому романі присутні дві паралельні сюжетні лінії, які, як здається спочатку, нічим не пов’язані.У непарних розділах дія розгортається навколо людини, здатної після спеціальної підготовки використовувати свою підсвідомість як ключ до систем шифрування і обробки даних. Дія відбувається в місці, схожому на сучасну Японію. Парні розділи роповідають про дивне місто, оточене високими стінами, які заважають людям покидати його. Жителі міста не мають тіней, а новоприбулим їх відрізають.

Залишені, Том Перротта

14 жовтня щось трапилося в невеликому містечку Мейплтон, коли сотні його жителів раптово пропали без вісті. Жодних здогадів, ніяких зачіпок. Мер міста Кевін Гарві всіма силами намагається відновити порядок і допомогти тим, хто втратив рідних і близьких людей, навіть незважаючи на те, що його сім’я розвалилася. Його дружина Лорі вступила в секту; їх син Тому кинув навчання в університеті і став послідовником якогось святого Уейна. Лише дочка Кевіна Джил живе до сих пір з ним в одному будинку, хоча й вона змінилася….

Дивний Томас, Дін Кунц

У вигаданому місті Піко Мундо штату Каліфорнія живе молодий кухар страв швидкого приготування, що має здатність бачити привидів. Кожен їхній візит стає початком чергової полювання на вбивцю – привиди ведуть Томаса на допомогу тим, кому ще рано розлучатися з життям. Про здібності героя знають тільки найближчі друзі і кохана дівчина. З їх допомогою йому потрібно відвести лихо від маленького містечка в центрі пустелі Мохаве. Одного разу він зустрічає таємничу людину, пов’язану з темними, загрозливими силами.

Фото заголовку Depositphotos
За матеріалами nv.ua

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close