Туалетний креатив: 11 дизайнерських унітазів і пісуарів, які виглядають незабутньо

Фантазія дизайнерів не знає меж. І навіть туалетну тему промислові та інтер’єрні дизайнери не залишили без уваги. І здається, що їм вдалося знайти золоту середину між цікавим зовнішнім виглядом і функціональністю. Втім, дивіться самі.

1. Хребці

Створений Design Odyssey Ltd., туалет «Хребці» являє собою справжній швейцарський складаний ніж в світі туалетів. Він складається з семи обертових модулів, встановлених один на одному і прикріплених до центрального стовпа. Єдиним фіксованим елементом є унітаз в нижній частині, а крім цього відразу можна буде отримати доступ до умивальника і купою всього, що тільки можна придумати. Що цікаво, в нижній секції з унітазом є дверцята, за якими зберігається туалетний папір.

2. Громадські пісуари на скляній стіні

У вересні 2016 року перші туристи, які побачили нові туалети зі скляними стінами в Екопарку в китайському Чанша, посоромилися скористатися ними. У підсумку, китайцям довелося ставити розділюючі перегородки з матового скла між пісуарами і наносити дзеркальне покриття на скло.

3. Ігрові пісуари

Британська компанія Captive Media стверджує, що розробила першу в світі ігрову консоль «хендс фрі». Вона вмонтована в пісуар, а всім, що відбувається на екрані передбачається керувати за допомогою… струменя, що спрямовується в пісуар.

4. Золотий трон в Гонконзі

Компанія в Гонконзі створила туалет з чистого золота і дорогоцінних каменів, який вважається найдорожчим в історії людства (згідно інформації з Книги рекордів Гіннеса, він коштує $ 4,8 млн). Зроблений він був не для продажу, а суто для виставкових цілей у 2001 році.

5. «Доктор Туалет»

В одному з кафе в Брістолі туалет був зроблений у вигляді синьої поліцейської будки «Тардіс» з «Доктора Хто». В його назві було обіграно співзвуччя фраз англійською «Doctor Who» і «Doctor Loo» (Доктор Хто і Доктор Туалет).

6. Унітаз для блювоти

Виявляється, є й такий спеціальний винахід. Побачити його можна в Празькому клубі.

7. Пісуар-мухоловка

Це явно не для людей зі слабкими нервами. Творіння митця з Сан-Франциско Кларка Соренсена являє собою повністю функціональний пісуар з гострими шипами і неслабкою ціною в $ 11 500.

8. Пісальне дерево

Голландський дизайнер Сем ван Велью знайшов цікавий спосіб вирішити проблему черг у туалети під час різних заходів, фестивалів та концертів під відкритим небом. Він створив пісуари, які можна прив’язувати прямо на дерева.

9. Унітаз-акваріум

Бачок в цьому унітазі розділений на 2 відсіки. В одному з них — звичайна вода для змиву, а в другому (з лицьового боку) — гарний акваріум з підсвічуванням.

10. Унітаз-раковина

Унітаз комбінований-раковина є одним з кращих способів зробити будинок екологічно чистим, без шкоди для стилю інтер’єру і мінімізуючи займане туалетом місце. Вони з’єднюються один з одним, і воду, яка була використана для миття рук, можна використовувати для змиву в унітазі.

11. Скляний унітаз

Повністю прозорий унітаз, без сумніву, виглядає стильно. Рівно до тих пір, поки не використаєш за призначенням.

Фото заголовку novate.ru
За матеріалами novate.ru

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close