Олівцеві варіації

1

Дженніфер Маестр – художниця з Чикаго. У її дивовижному портфоліо не живописні полотна і графічні роботи – вона робить олівцеві скульптури.

реклама

Дженніфер Маестр (Jennifer Maestre) вважає, що мистецтвом можна вважати навіть ті об’єкти, які створені з підручних матеріалів, наприклад, з цвяхів. Але вона вибрала інший матеріал для своїх скульптур – кольорові олівці.

Те, що вона представляє, спочатку може налякати. Колючі істоти здаються не з цього світу, проте вони безпечні. Просто їх гострі грифелі, зібрані в певні форми, дійсно можуть поранити при необережному поводженні. Тому краще поставити скульптури на постаменти і милуватися ними. Так вони будуть і доброзичливі, і радувати своїми незвичайними формами.

Захоплення художниці морськими їжаками, флорою, фауною і міфологічними формами проявляється в органічних олівцевих скульптурах. Дженніфер Маестр спритно поєднує в своїй роботі вразливість і жорстокість, застосовуючи жорсткі текстури до потойбічних істот, які знаходяться десь між рослинами і тваринами. Всі роботи дивовижно красиві, цікаві за формою і прекрасні за поєднанням кольорів.

Фото заголовку
За матеріалами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залиште свій коментар

коментарів

реклама
реклама