Ці будинки збудували за 2 години, і простоять вони цілих 300 років

Сьогоднішній стрімкий ритм життя диктує свої умови і змушує всіх підлаштовуватися. Багато архітекторів, намагаючись відповідати новим вимогам, шукають способи більш дешевого і швидкого будівництва житла, але від цього не менш якісного. В Японії будують будинку всього за 2 години. І вони можуть простояти не менше 300 років.

Ось вже 15 років японська компанія Japan Dome House займається виробництвом купольних будинків з пінопласту. Але особливий інтерес зріс до них після землетрусу магнітудою 7 балів, що стався у Кумамото в квітні 2016 року. Тоді зруйнували багато будинків, тисячі людей залишилися без даху над головою. Примітно те, що цілим і неушкодженим залишився курорт Aso Farm Land, що складається з 480 будинків, побудованих з пінопласту.

Подібні житла мають ряд переваг, головне з яких – швидкість їх зведення. На будівництво одного такого купольного будинку йде всього 2 години! Блоки з пінопласту обробляють вогнетривким розчином, а потім роблять з них каркас будинку. Після цього необхідно вирізати отвори для вікон і дверей. На завершення отриману конструкцію покривають шаром шпаклівки. Форма купола теж вибрана не просто так. Дослідники і вчені стверджують, що вдома у вигляді півсфери відмінно витримують підземні поштовхи.

Виробники стверджують, що термін служби такого будинку становить не менше 300 років. Та й коштує він всього 2000 американських доларів.

За матеріалами novate.ru

Залиште свій коментар

коментарів

реклама

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

facebook
Close

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: