20 приголомшливих світильників, які можна зробити своїми руками з підручних засобів

Предмети, виготовлені своїми руками, наповнюють будинок особливим теплом і затишком. До того ж вони виходять ексклюзивними. Пропонуємо огляд світильників, які повністю змінять атмосферу в кімнаті, перетворившись в об’єкт заздрості зі сторони друзів і родичів. Тим більше, що вони робляться з найпростіших речей, які зазвичай викидаються.

1. Тетралюстра

Картонний пакет для соків або інших напоїв – цілком буденна річ в більшості будинків. Найчастіше він викидається. А ось малайський дизайнер Едвард Чу витратив масу часу, щоб розрізати їх на сотні смужок і спорудити з них дивовижні лампи без краплі клею, простий принцип орігамі.

2. Люстра з пластикових ложок

Ярослав Оленєв запропонував зробити лампи з одноразових пластикових ложок і став переможцем у номінації «Екологія та дизайн» від журналу «Майбутнє зараз».

3. Люстра з вішалок

Не менш оригінальне застосування знайшла і Наталі Сімпсон для звичайних дерев’яних вішалок. Виглядають вони приголомшливо у вигляді люстри.

4. Люстра «Ведмедики Гаммі»

Кевіну Чемпені потрібно віддати належне, не у кожного вистачить сил і терпіння нанизати 14 тисяч ведмедиків, щоб отримати люстру.

5. Люстра «Ліс»

Своє бачення на проблему освітлення житла у Тіри Хільден і Піо Діаса. Завдяки її світильникам кімната стає схожою на ліс. Всі стіни оживають і перетворюються в дерева.

6. Люстра з барабанів

Талановитий зварювальник Метт Людвіг виявився ще й відмінним дизайнером. Для ресторану «JJ’s Red Hots» він виготовив неймовірно оригінальну люстру зі старої барабанної установки.

7. Люстра з велосипедних запчастин

Техаські художники Джо О’Коннел і Блессинг Хенкок із запчастин старих велосипедів спорудили приголомшливі світильники і повісили їх в тунелі під трасою.

8. Світильники з гарбуза

Ймовірно, складно буде знайти більш оригінальну люстру, ніж з гарбуза від польського художника. Він вирізає приголомшливі візерунки на шкірці, які не повторюються.

9. Лампа з капелюха

Оригінально і стильно виглядають абажури з фетрових капелюхів від Jeeves & Wooster.

10. Люстра з формочок для кексів

Одного разу Хізер Дженнінгс побачила в магазині дивовижну люстру «Рододендрон», ось тільки коштувала вона більше 800 доларів. Тоді дизайнер вирішила, що своїми руками можна зробити зовсім не гірше. Для цього їй знадобилися паперові формочки для кексів.

11. Люстра на кухню

Неймовірно красиво виглядатиме люстра, зроблена зі звичайних металевих чотиригранних терок.

12. Мереживна люстра

Ще свіжі в пам’яті вази і цукерниці, зроблені з ажурних серветок. Тепер прийшла пора в’язати люстри.

13. Люстра зі столового срібла

Дивний варіант пропонує Фансуа Лего, він вважає, що найкращий спосіб зберігання столових приладів – це люстра.

14. Світильник «Хмари»

Велика хмаринка вирізається з дерева, а от решта і вимикач – з картону.

15. Люстра «Глобуси»

З декількох глобусів може вийти чудова каскадна люстра, відмінний спосіб освітити сходову клітку.

16. Люстра «Чашки»

Грегорі Бонасера – це талановитий гончар, який постійно шукає нові рішення. Ось і тепер він пропонує використовувати чашки з блюдцями для виготовлення люстр. Яскраво і нарядно.

17. Світильник з пряжі

Відмінний спосіб утилізувати залишки пряжі, тим більше що можна проявити фантазію і зробити її не тільки однотонною, але і різнобарвною.

18. Люстра з язичків

Відкрили банку напою, оливок або консерви, а язичок зберегли. Згодом їх збереться досить, щоб зробити симпатичну настільну лампу.

19. Паперова люстра

Можна сміливо залучати дітей. Заняття аплікацією для них перетвориться у веселий процес.

20. Люстра з пластикових пляшок

Замість того щоб викидати пластикові пляшки, які забруднюють навколишнє середовище, з них можна спорудити величезну кількість різноманітних світильників.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close