15 неймовірних будинків, які розбурхують уяву

Більшість з нас живе переважно в стандартних квартирах або будинках, що мало відрізняються один від одного. У світі є будови, здатні розбурхати уяву будь-якої людини. Найнезвичайніші з них представлені в нашій статті.

Будинок – морська мушля

© fb.ru

Цей неймовірний будинок, зовні дуже схожий на морську мушлю, знаходиться в Мексиці. Його чудова мозаїчна стіна, пропускаючи сонячне світло, створює всередині веселкові кольори.

Будинок з бульбашок

© fb.ru

Першим господарем цього незвичайного комплексу, що нагадує своєю формою бульбашки, був відомий дизайнер одягу П’єр Карден. На його території знаходяться три басейни і амфітеатр, що вміщує 500 глядачів. Також звідси відкривається чудовий вид на Середземне море.

Будинок для скейтбордистів

© fb.ru
© fb.ru

Ця будівля відрізняється тим, що внутрішні стіни, підлога і навіть стеля тут обладнані для катання на скейтборді або роликових ковзанах.

Будинок в церкві

© fb.ru

З голландського католицького храму, побудованого у другій половині позаминулого століття, вийшло дуже красиве житло, особливо його другий поверх.

Будинок Флінстоунів

© fb.ru
© fb.ru

Великий фанат мультфільму “Флінстоуни” Дік Кларк спроектував житло, ідентичне тому, у якому жили головні герої. Будова складається з однієї спальні і двох ванних кімнат, і все там виглядає так, як ніби зроблена з каменю.

Скляний будинок

© fb.ru

Всі стіни в цій будівлі виконані зі скла, що дозволяє бачити ззовні все, що в ньому відбувається. Єдине місце в будинку, де є справжні стіни – це ванна кімната.

Житло із авіалайнера

© fb.ru
© fb.ru

Коли Джоанн Уссері купила мальовничу ділянку землі біля озера, вона жила тут в автотрейлері. Але коли він згорів, вона придбала списаний літак і перетворила його в досить комфортне житло.

Будинок-черевик

© fb.ru

Цей незвичайний будинок, що знаходиться в Пенсільванії, за час свого існування встиг змінити багато власників. Зараз він відкритий для відвідувачів, яким пропонують здійснити екскурсію по дивовижній будівлі.

Автозаправка-чайник

© fb.ru

Занедбаний будинок у формі чайника було побудовано майже сто років тому для автозаправки. Він досі зберігся в хорошому стані.

Розсувний будинок

© fb.ru

Цей дерев’яний будинок, зовні схожий на сільську комору, може розсовувати свої стіни, відкриваючи скляні панелі і великий внутрішній простір.

Грибний дім

© fb.ru

Коли архітектор Террі Браун придбав цю будова, вона виглядала цілком звичайною. Але за кілька років дизайнер разом зі своїми учнями перетворив її в унікальну будівлю, схожу на деревний гриб.

Кубічний будинок

© fb.ru

Кожне таке житло, спроектоване голландцем П’єром Бломом, складається з трьох поверхів з кімнатами у формі пірамід. За словами дизайнера, будівлі повинні виглядати як ліс з абстрактними деревами.

Таємничий будинок Вінчестерів

© fb.ru

Цей відомий будинок прославився завдяки своїм дивацтвам. Наприклад, є двері, що ведуть в нікуди, або сходи, які впираються в стелю. Будова дуже популярне серед туристів.

Найменший будинок на планеті

© fb.ru

Це житло, площа якого не перевищує один квадратний метр, було придумано біженцями в Німеччині. У ньому можна тільки сидіти або лежати одній людині.

Вертикальний будинок на скелі

© fb.ru
© fb.ru

Прикріплений до прямовисної скелі, це будинок з трьох сторін оснащений скляними стінами з видом на океан. Вхід в будівлю знаходиться на даху, розташованому на одному рівні з землею.

За матеріалами fb.ru

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close