12 доказів того, що можливості будівництва не знають меж

Фантазія у архітекторів в наш час просто божевільна. Вони все частіше йдуть на ризиковані ідеї і, як показує практика, ніколи не помиляються.

Тутка пропонує добірку творів людини, які занадто круті, щоб про них мовчати.

«Кільце життя», КНР

© ВЭТОЙЖИЗНИ / Facebook

Це кільце висотою з 56-поверховий будинок було побудовано спеціально для туристів: на самому верху розташовані оглядові майданчики. Вночі кільце виглядає ще більш чаруюче завдяки 10 тис. різнокольорових лампочок.

Велика арка Дефанс, Франція

© depositphotos

Французи славляться своєю любов’ю до арок. Ось таку цікаву арку у вигляді гіперкуба вони побудували в невеликому містечку Пюто. На самому верху – просторі приміщення для конференцій і оглядові майданчики.

Обсерваторія Аресібо, Пуерто-Ріко

© depositphotos

Аресібо – це прямо гігантська обсерваторія, ми навіть не припускали, що вона може виглядати так. Милуватися зоряним небом звичайним громадянам там, звичайно, не можна, але постояти поруч і зробити круті фото з Національним центром астрономії та іоносфери США – завжди будь ласка.

Чортове колесо без спиць, Китай

© InterestingIdeasandsolutions / Facebook

Чого тільки в Китаї не придумують! Ось, наприклад, зовсім недавно зробили чортове колесо без спиць – подібний атракціон взагалі складно собі уявити. У кожній кабінці є Wi-Fi, щоб відразу ділитися фотками, зробленими на висоті 48-поверхового будинку.

Гребля Відрару, Румунія

© depositphotos   © depositphotos

Гребля Відрару – ідеальне місце для того, щоб полоскотати нерви і отримати заряд адреналіну. Зробити це тут дуже просто: комусь буде досить просто з краю подивитися вниз, а хтось може скористатися можливістю і покататися на найвищій тарзанці в світі.

Вежа «Уламок скла», Великобританія

© depositphotos

Хмарочос «Уламок скла» – це 72 поверху офісів і квартир, а на останньому – найвищий в Великобританії оглядовий майданчик, з якого відкриваються захоплюючі види на Лондон.

Масланткерінг, Нідерланди

© Trust Me, I am a “Mechanical Engineer” / Facebook

Масланткерінг – надпотужна машина на річці, яка рятує Нідерланди під час шторму. Стулки бар’єру працюють як ворота: закриваються, що дозволяє зупиняти швидкі потоки води, і відкриваються, якщо погода хороша.

Гребля Гувера, США

© depositphotos

Гребля Гувера – це, так би мовити, 2 в 1: тут і гребля, і гідроелектростанція. А так як ця неймовірної величини споруда знаходиться зовсім недалеко від Лас-Вегаса, то це ще й пам’ятка, яку відвідує безліч туристів.

«Хан Шатир», Казахстан

© depositphotos

«Хан Шатир» – це приклад того, як щось абсолютно буденне можна зробити неймовірним. Це простий торговий центр в Астані, але при цьому найбільша в світі споруда шатрової форми.

«Баггер 288», Німеччина

© depositphotos

«Баггер 288» – модель найбільшого екскаватора в світі. Важить «Баггер» 13500 тонн, а для його обслуговування потрібен цілий екіпаж з 4 чоловік.

Розв’язка імені судді Гаррі Преджерсона, США

© depositphotos

Це 4-рівнева розв’язка для автомобілів в Лос-Анджелесі. Смуг на ній стільки, що їх навіть не порахувати. Уявляєте, як звернути не туди?

Shimao Wonderland Intercontinental, Китай

© ArchJournal / Facebook

Shimao Wonderland Intercontinental – це новітній готель в Шанхаї. Архітектори вирішили, що закинутий кар’єр не повинен бути порожнім, і тому зараз там саме те, що ми бачимо на фотографії. У готелі 328 номерів, деякі з них навіть перебувають під водою.

Фото заголовку InterestingIdeasandsolutions / Facebook
За матеріалами adme.ru

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close