11 речей, про призначення яких ми навіть не здогадуємося

Є речі, які ми часто використовуємо, але ми навіть не уявляємо, що вони здатні на більше. Ось чому ми вирішили розглянути маловідомі функції звичайних речей.

11. Вкладки на задній частині взуття

Ці вкладки мають кілька застосувань. Звичайно, головна з них — це те, що зручніше натягувати взуття стоячи. Але це ще не все: вкладка може бути використана для додаткової шнурівки навколо ноги, а також для сушки взуття, повісивши його на гачок за вкладку.

10. Вкладки всередині пластикових ковпачків

Їх можна знайти у пляшкових кришках газованих напоїв. Без них гази просто випаруються.

9. Невеликий отвір в навісних замків

Це отвір має кілька цілей. По-перше, він захищає замок від накопичення вологи: з-за попадання вологи механізм швидко іржавіє, тому отвір не дозволяє рідині накопичуватися. По-друге, взимку цей отвір запобігає замерзанню замку. Ви також можете використовувати його, щоб залити пару крапель моторного масла всередину, якщо механізм починає барахлити.

8. Отвори на ручці пилососа

Вони призначені для зниження потужності всмоктування. Це зручно коли ви, наприклад, пилососите фіранки. Це також допоможе, якщо щось застрягло в трубці. Відкривши отвір, ви швидко зменшите потужність всмоктування і захистите пилосос від перегріву. Сучасні пилососи зазвичай не піддаються таким небезпекам, але ці отвори фактично можуть врятувати старі моделі.

7. Регулятор режиму в пластикових вікнах

Пластикові вікна мають зручний механізм, який перемикає режими в залежності від сезону. Мало хто знає, що ми можемо використовувати як «літні», так і «зимові» налаштування, що відрізняються силою натискання на рамку. І пам’ятайте, що вам краще не використовувати «зимовий» режим протягом усього року, так як це швидше зношує гумки.

6. Зубці і отвір в кінці рулетки

Ми це завжди помічали, але не знали відповідь. І ось він: ви можете легко впоратися з вимірюванням без сторонньої допомоги, якщо ви зачепите кінець рулетки за цвях або гвинт. І зубці знадобляться, щоб негайно зробити відмітку, не використовуючи олівець.

5. Опуклості на клавіатурі

На клавішах «F» і «J» є опуклості — невелика допомога для тих, хто використовує друкування наосліп. Це допомагає людям правильно помістити свої пальці на клавіатурі, не дивлячись на неї.

4. Отвори в паличках Chupa Chups

Мета цієї дивної дірочки проста, хоча вона виглядає загадковою: коли карамель гаряча, вона трохи стікає по трубці. Завдяки цьому цукерки міцно тримаються на паличці.

3. Рельєфна сторона ватяних дисків

Як з’ясовується, не всі знають, чому бавовняні диски мають різну поверхню. Рельєфна сторона призначена для нанесення макіяжу, а гладка сторона призначена для очищення обличчя і видалення макіяжу.

2. Спеціальні відомості про степлер

Дуже зручна функція, про яку ми не знали і не використовували. Платформа на нижній частині степлера, яка згинає скоби, може обертатися на 180 градусів. І тоді кінці дужок будуть згинатися зовні, а не всередині. Це зручно, якщо ви хочете тимчасово закріпити листи.

1. Паралон чи хутро на мікрофонах

Паралонові або хутряні чохли не використовуються для прикраси. Вони уповільнюють повітряний потік, так що на відкритому повітрі в мікрофоні не чути сильний вітер. А при професійному запису у студії такий захист допомагає заглушати «різкі» приголосні, які перетворюються в звукові удари для слухачів.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close