10 таємниць, які заховані в логотипах голлівудських студій

Ми знаємо ці логотипи з дитинства, кожен з них асоціюється з улюбленим фільмом. Але ми ніколи не замислювалися, що ж вони означають.

Ми зібрали для вас найцікавіші історії про те, як були створені логотипи відомих голлівудських кіностудій.

DreamWorks Pictures

© dreamworks   © WilliamHunt
реклама

Передбачалося, що на логотипі DreamWorks буде зображений чоловік, який рибалить, сидячи на місяці. Відмалювати його мав художник Роберт Хант, але той вирішив зробити ще один варіант з хлопчиком замість чоловіка. Цей ескіз і був затверджений в результаті. До речі, Хант малював хлопчика з місяця зі свого сина. Вільям став композитором і працює в музичній індустрії.

Columbia Pictures

© ColumbiaPictures   © KathyAnderson

Леді з факелом уособлення Америки і студії Columbia Pictures з’явилася на логотипі в 1924 році. Цікаво, що ніколи не існувало одного конкретного прототипу для цієї фігури, образ завжди був збірним.

Сучасна версія логотипу з’явилася в 1992 році і належить пензлю художника Майкла Джей Діса. Моделлю стала звичайна американська домогосподарка Джені Джозеф, але риси її обличчя були значно змінені.

Metro-Goldwyn-Mayer

© MGM

Ідея логотипу народилася в 1924 році у Говарда Дієца. Все просто: у його альма-матер Колумбійському університеті була спортивна команда “Леви”.

З тих пір у заставці MGM з’являлися п’ять різних левів: Слатс, Джекі, Таннер, невідомий лев і Лео. Останній як раз герой сучасного логотипу. І, звичайно, важливо відзначити, що жоден лев при зйомках не постраждав.

Paramount Pictures

© depositphotos   © ParamountPictures

Для цього логотипу художник Вільям Ходкінсон намалював гору, дуже схожу на Бен-Ломонд в штаті Юта, де він провів своє дитинство. На оригінальному логотипі 1914 року було 24 зірки: саме стільки акторів і актрис підписали в той час контракти зі студією. Але на сучасному лого можна нарахувати лише 22 зірки. Чому загадка й досі.

Warner Bros.

© Warner Bros.   © eastnews

Тут, здавалося б, все просто: на логотипі зображено щит з ініціалами засновників компанії братів Ворнер. Ось тільки це не справжнє прізвище. Батьки майбутніх засновників студії емігрували в Америку з території нинішньої Польщі і мали прізвище Вонсколасер. Імена Гаррі, Альберта, Сема і Джека теж звучали інакше: Гірш, Аарон, Шмуль і Іцхак.

Walt Disney

© Disney   © depositphotos

На логотипі найвідомішою мультиплікаційної студії в світі завжди був зображений казковий замок. Спочатку його прототипом був німецький Нойшванштайн. А ось в 2006 році його змінив Замок Попелюшки з паризького Діснейленду.

Pixar

© pixar

Логотип Рixar з’явився завдяки успішній прем’єрі студії. Глядачам так полюбилася маленька лампа Люксо-молодший з однойменного короткометражного фільму 1986 року, що було вирішено помістити її на логотип замість букви “I”.

Castle Rock Entertainment

© warnerbros

Сьогодні ця студія вже викуплена Warner Bros., а починала Castle Rock Entertainment в 1980-х з екранізації романів Стівена Кінга. Компанія була названа в честь вигаданого містечка Касл-Рока, у якому часто відбувалися події фільмів.

Lionsgate

© lionsgate   © depositphotos

Якщо виходити з назви студії, то на її логотипі можна очікувати лева і ворота. Але ось що цікаво: ні те, ні інше не має прямого стосунку до цієї компанії. Насправді Lions Gate це міст у Ванкувері, саме звідти родом засновник студії режисер Роберт Олтмен.

Scott Free

© ScottFree

Режисер Рідлі Скотт, як відомо, володіє власною продюсерською студією. Її заставка це мультиплікація, у якій людина перетворюється на птаха. Цікава техніка виконання: художник малює кожен рух окремо, а потім по черзі фотографує. Автор шедевра італійський ілюстратор Джанлуїджі Токкафондо.

Фото заголовку Columbia Pictures, Kathy Anderson
За матеріалами adme.ru

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залиште свій коментар

коментарів

реклама
реклама