10 таємниць, які заховані в логотипах голлівудських студій

Ми знаємо ці логотипи з дитинства, кожен з них асоціюється з улюбленим фільмом. Але ми ніколи не замислювалися, що ж вони означають.

Ми зібрали для вас найцікавіші історії про те, як були створені логотипи відомих голлівудських кіностудій.

DreamWorks Pictures

© dreamworks   © WilliamHunt

Передбачалося, що на логотипі DreamWorks буде зображений чоловік, який рибалить, сидячи на місяці. Відмалювати його мав художник Роберт Хант, але той вирішив зробити ще один варіант з хлопчиком замість чоловіка. Цей ескіз і був затверджений в результаті. До речі, Хант малював хлопчика з місяця зі свого сина. Вільям став композитором і працює в музичній індустрії.

Columbia Pictures

© ColumbiaPictures   © KathyAnderson

Леді з факелом уособлення Америки і студії Columbia Pictures з’явилася на логотипі в 1924 році. Цікаво, що ніколи не існувало одного конкретного прототипу для цієї фігури, образ завжди був збірним.

Сучасна версія логотипу з’явилася в 1992 році і належить пензлю художника Майкла Джей Діса. Моделлю стала звичайна американська домогосподарка Джені Джозеф, але риси її обличчя були значно змінені.

Metro-Goldwyn-Mayer

© MGM

Ідея логотипу народилася в 1924 році у Говарда Дієца. Все просто: у його альма-матер Колумбійському університеті була спортивна команда “Леви”.

З тих пір у заставці MGM з’являлися п’ять різних левів: Слатс, Джекі, Таннер, невідомий лев і Лео. Останній як раз герой сучасного логотипу. І, звичайно, важливо відзначити, що жоден лев при зйомках не постраждав.

Paramount Pictures

© depositphotos   © ParamountPictures

Для цього логотипу художник Вільям Ходкінсон намалював гору, дуже схожу на Бен-Ломонд в штаті Юта, де він провів своє дитинство. На оригінальному логотипі 1914 року було 24 зірки: саме стільки акторів і актрис підписали в той час контракти зі студією. Але на сучасному лого можна нарахувати лише 22 зірки. Чому загадка й досі.

Warner Bros.

© Warner Bros.   © eastnews

Тут, здавалося б, все просто: на логотипі зображено щит з ініціалами засновників компанії братів Ворнер. Ось тільки це не справжнє прізвище. Батьки майбутніх засновників студії емігрували в Америку з території нинішньої Польщі і мали прізвище Вонсколасер. Імена Гаррі, Альберта, Сема і Джека теж звучали інакше: Гірш, Аарон, Шмуль і Іцхак.

Walt Disney

© Disney   © depositphotos

На логотипі найвідомішою мультиплікаційної студії в світі завжди був зображений казковий замок. Спочатку його прототипом був німецький Нойшванштайн. А ось в 2006 році його змінив Замок Попелюшки з паризького Діснейленду.

Pixar

© pixar

Логотип Рixar з’явився завдяки успішній прем’єрі студії. Глядачам так полюбилася маленька лампа Люксо-молодший з однойменного короткометражного фільму 1986 року, що було вирішено помістити її на логотип замість букви “I”.

Castle Rock Entertainment

© warnerbros

Сьогодні ця студія вже викуплена Warner Bros., а починала Castle Rock Entertainment в 1980-х з екранізації романів Стівена Кінга. Компанія була названа в честь вигаданого містечка Касл-Рока, у якому часто відбувалися події фільмів.

Lionsgate

© lionsgate   © depositphotos

Якщо виходити з назви студії, то на її логотипі можна очікувати лева і ворота. Але ось що цікаво: ні те, ні інше не має прямого стосунку до цієї компанії. Насправді Lions Gate це міст у Ванкувері, саме звідти родом засновник студії режисер Роберт Олтмен.

Scott Free

© ScottFree

Режисер Рідлі Скотт, як відомо, володіє власною продюсерською студією. Її заставка це мультиплікація, у якій людина перетворюється на птаха. Цікава техніка виконання: художник малює кожен рух окремо, а потім по черзі фотографує. Автор шедевра італійський ілюстратор Джанлуїджі Токкафондо.

Фото заголовку Columbia Pictures, Kathy Anderson
За матеріалами adme.ru

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close