Жінка випадково побачила фотосесію мами з донькою і зрозуміла, яка ціна ідеальних знимків у Інстаґрам

Чим більше ви розглядаєте привабливі знимки ровесниць чи знаменитостей в Інстаґрам, тим більше незадоволеними своєю зовнішністю і життям стаєте. Однак часто ці красиві кадри мають мало стосунку до реального життя. Для фотосесії #успіхвжитті можна орендувати фальшивий літак, а #букетвідкоханого можна навіть купити самій. Але, мабуть, по-справжньому сумно, коли підробляється найбільш цінне — стосунки з дітьми. Свідком такої Інстаґрам-історії стала американська мама 6 дітей Джен Флінт (Jen Flint).

Ми в Тутка хочемо поділитися з вами цією історією. Ми сподіваємося, що вона допоможе вам виробити стійкий імунітет до Інстаґ-залежності та спонукає більше любити себе з усіма своїми родзинками.

Джен Флінт з сином.

«Вчора біля басейну я побачила молоду маму і маленьку дочку, одягнених в дуже красиві купальники, які ідеально пасували одне одному. У мами були чудові природні локони, які вона зібрала вдало підібраною пов’язкою. Перші кілька хвилин вона голосно розмовляла з подругою телефоном, а дочка стояла і чекала, коли їй дозволять піти купатися.

Після закінчення розмови мама розклала іграшки для купання і крем для засмаги на пляжному рушнику. Потім, знайшовши вдалий ракурс і правильне освітлення, жінка дістала штатив і зробила кілька селфі з донькою. Малеча попросила дозволу покупатися, але мама звеліла їй почекати, відправила доньку позувати перед басейном, а сама увійшла в басейн і повернулася назад. Крихітка широко посміхнулася і сказала «сир», ніби робила це мільйон разів. Лише після цього мама дозволила їй погратися.

Дитя поплавало кілька хвилин, а жінка в цей час зателефонувала подрузі телефоном і почала чергову розмову. Дівчинка чемно і неодноразово просила: «Мамо, будь ласка, ходи до мене в басейн», – але мама її ігнорувала. «Мамо, пограйся зі мною?» – запитала вона ще 4 рази. Мама подивилася на неї, але вішати трубку не стала.

Через 10 хвилин вона закінчила свою розмову, зібрала крем від засмаги, який так і не був використаний, іграшки для купання, які так і не торкнулися води, а потім забрала свою дочку, і вони пішли з басейну.

Я сиділа і думала про те, що сталося. Я уявляла, що світлини, які вона зробила, були ідеально відредаговані й викладені в соціальних мережах з підписом «Відпочиваємо біля басейну з моєю дівчинкою» #створюємоспогади.

А десь ще інша мама сидить зі своїми дітьми, її будинок в безладді від ігор, волосся розтріпалося за день, а одяг забруднений арахісовим маслом. Вона втомилася, тому що провела свій день за готуванням їжі, прибиранням, доглядаючи та граючи з дітьми. Вона буде дивитися на ці знимки й порівнювати себе з ідеальною мамою з басейну. Лукавий в її голові буде їй нашіптувати: «Ти недостатньо гарна… Ти не схожа на маму з басейну. У тебе немає грошей, щоб купити такі дорогі купальники, як ці, і немає часу, щоб залишити спогади, схожі до цих». І молода мама буде вірити в це. Вона буде відчувати себе невдахою. Ох! Вона ніколи не дізнається, що провела час набагато краще в очах своїх дітей, ніж ця «ідеальна мама» з басейну.

Те, що ми бачимо в соціальних мережах, не завжди правдиве. Часто — це лише видимість. Це виставлені, відфільтровані та фальшиві кадри.

Іноді ми бачимо абсолютно реальні світлини з відпустки, знимки красивих будинків і волосся, щойно закладеного в зачіску, але це тільки один момент. Це найкращий момент з цілого дня, який пройшов так само, як і наш власний. Робота, прибирання і безлад…

Мами, не порівнюйте себе. Ви досить гарні. Найбільш приголомшливе у вас те, що ви — справжні. Ваша брудна блузка, безлад вдома і щасливі діти — справжні, і ви все робите правильно “.

Що ви думаєте про цю історію? Чи не здається вам, що це хвороба нашого століття — підміняти реальні спогади гарними світлинами? Чекаємо ваших коментарів.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker