Темний бік емпатії, про який ніхто не говорить

Про темний бік емпатії рідко говорять. Тим не менш, він існує і може отруювати життя емпата.

Емпатія – це вміння поставити себе на місце іншої людини і зрозуміти її думки і почуття. Емпат – це людина, яка має здатність резонувати на різних рівнях з іншими людьми; завдяки цьому вона може з точністю відчути їх емоційне благополуччя.

Поки невідомо, яким чином ця здатність вилилася у емпатію, проте багато хто вважає, що вона є вродженою і передається через ДНК.

Як це працює? Все у світі резонує з електричною енергією. Вважається, що емпати здатні відчувати зміни, які відбуваються в електричній енергії навколо них.

Як правило, їх сприймають як людей, які не байдужі до почуттів інших; вони є чуйними, турботливими і милосердними душами. Тому ви, напевно, здивуєтеся, дізнавшись, що у емпатії є темна сторона.

Багато людей чекають від емпатів підтримки і настанов. Це також означає, що такі особи бачать у світі набагато більше речей, ніж ми. Це може викликати проблеми в різних сферах їхнього життя.

Темна сторона емпатії

Вони не можуть керувати своїми емоціями

Ви можете подумати, що емпат добре розбирається в емоціях і тому легко здатний справлятися зі своїми власними. Однак, правда полягає в тому, що емпати постійно борються за те, щоб тримати свої емоції під контролем. Вони настільки гостро відчувають чужі емоції, особливо печаль, що іноді можуть під їх впливом впасти в депресію.

Їм важко відрізнити власні емоції від емоцій інших людей, а також знайти емпатів, з якими вони могли б поділитися своїми думками.

Зіткнення з негативною енергією призводить до перевтоми

Емпатам доводиться мати справу з величезною кількістю інформації через їх чутливість до електричних енергій. Зважаючи на це, вони можуть відчувати себе пригніченими і надзвичайно втомленими при спробах осмислити те, що відбувається.

Вони особливо сприйнятливі до негативної енергії, і це сильно засмучує їх. Коли все, що вони можуть відчувати – це негатив, вони швидко втомлюються.

Їх використовують

Оскільки емпати є довірливими душами, які завжди вірять в доброту, ними нерідко користуються менш совісні люди.Вони за своєю природою щедрі й добрі. Цим вони можуть залучити тих, хто тільки бере, не віддаючи нічого натомість.

Коли емпат дізнається про те, що його обдурили, він може впасти в глибоку депресію.

Вони нехтують собою

Оскільки емпати більше люблять віддавати все іншим, а не одержувати, вони часто нехтують своїм добробутом, включаючи стан розуму і тіла. Вони сильно втомлюються від стресу і переживань, тому легко забувають піклуватися про себе.

Їм важко закохатися

Оскільки емпати надто сприйнятливі до жорстокості в світі, їм буває вкрай складно довіритися комусь повністю. Вони не розкривають своє серце, бо бояться, що їм заподіють біль.

Вони не можуть собі дозволити серйозно закохатися, оскільки думають, що не зможуть впоратися з величезною пристрастю.

Їм часто здається, що вони несуть важкий тягар

Емпати – безкорисливі люди, на яких кожен день звалюється велика кількість сенсорної інформації. Вони відчувають, що повинні допомагати людям, проте це величезний тягар, оскільки вони не можуть допомогти всім, кого зустрічають на своєму шляху. Проте, як би важко їм не було, вони все одно будуть намагатися розв’язувати чужі проблеми, щоб не дозволити людині впасти вниз.

Висновок

Емпати повинні усвідомити, що їм не під силу розв’язувати всі проблеми на світі. Щоб темна сторона емпатії НЕ заволоділа їх життям, їм потрібно перестати віддавати свою енергію кожному, кого вони зустрічають на своєму шляху.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close