Мудрі слова, які потрібно пам’ятати кожен день!

Життя кожної людини буває в міру складним і в міру хорошим. Найголовніше – вміти вийняти той досвід, який нам приносять різні ситуації, щоб в майбутньому вони не повторювалися, або навпаки – повторювалися, якщо це хороші ситуації.

Ми зібрали фрази, які будуть корисні вам в різних випадках життя.

Цінуйте людей, які вміють бачити у вас три речі: печаль, що ховається за посмішкою, любов, що ховається за гнівом, і причину Вашого мовчання.

Навчіться не помічати людей, яким Ви не подобаєтеся. Тому що люди, яким Ви не подобаєтеся, бувають двох типів: це або дурні, або заздрісники. Дурні через рік Вас полюблять, а заздрісники помруть, так і не дізнавшись секрет Вашої переваги над ними.

Цінуй кожну секунду життя, любиш – люби, сумуєш – скажи, ненавидиш – забудь, не витрачай час на ненависть, адже так мало часу на життя…

Моє життя – це потяг. У кращі мої моменти мені здавалося, що я ним керую. У гірші я уявляв себе пасажиром. А іноді розумію, що лежу на рейках.

Поки ви обмірковуєте, по дорозі вам з людиною або не по дорозі, у неї є час на те, щоб перехотіти з вами кудись йти…

Сильні люди говорять в очі. Слабкі люди відкривають брудний рот за спиною.

Коли раптом зникло жити бажання… Коли з усіх боків життя боляче б’є… І байдуже все раптом серцю стало… Терпи і вір, що це усе пройде!

Не бійтеся втратити тих, хто не побоявся втратити вас.

Що таке багатство? Багатство – це здоров’я матері, повага від батька, вірність друзів і любов дорогої людини.

Доля – це не запитання випадку, а запитання вибору. Її не треба чекати, її потрібно створювати.

Якщо прийшла розумна думка і ти шукаєш де б її записати – це афоризм, а якщо ти думаєш, як би її втілити – це дійсно, розумна думка.

Нікого не слухай, май свою думку, свою голову, свої думки та ідеї, плани на життя. Ніколи не женися ні за ким. Іди своєю дорогою і не важливо, що говорять за спиною. Говорили, говорять і завжди будуть говорити. Тебе це не має хвилювати. Люби. Твори. Мрій і посміхайся частіше.

Чоловік, який подарував своїй жінці крила, ніколи не буде носити роги!

Не треба нічого боятися. Ризикуйте, хай навіть ви помилитеся. Це – життя.

Перед тим, як вилити душу, переконайтеся що «посудина», не протікає.

Не обов’язково людина, яка виховала сина, побудувала будинок, посадила дерево – справжній чоловік. Дуже часто це звичайна жінка.

Розумні думки приходять лише тоді, коли всі дурниці вже зроблені.

Зустрінеш через 25 років того, кого в 18 ти вважала принцом… і розумієш – яке це щастя, що він проскакав на своєму коні… ПОВЗ ВАС!

Не бійтеся дарувати зігріваючих слів,
І добрі робити справи.
Чим більше в вогонь ви покладете дров,
Тим більше повернеться тепла.
© Омар Хайям

Як складеться доля, ніхто не знає. Живіть вільно і не бійся змін. Коли Господь щось забирає, не пропустіть того, що він дає натомість.

Є така категорія людей, які завжди будуть любити тебе не дивлячись на твій складний характер… ось їх і цінуй.

Якою б сильною не була жінка, вона чекає чоловіка сильнішого за себе… і не для того, щоб він обмежував їй свободу, а для того, щоб він дав їй право бути слабкою.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker