Біоенерготерапевт: “Скандал – найпевніший спосіб висмоктати життєву енергію”

Не діліться своєю енергією!

Біоенерготерапевт Людмила Мовріна розповість про те, як у нас крадуть життєву енергію, чому це відбувається і як зупинити вампіра, який не на жарт розійшовся.

Кожен день ми стикаємося з людьми, які хоч і не запихають руку нам у кишеню, але посягають на те, чого ні за які гроші не купиш. У нас постійно крадуть життєву енергію, але чому це відбувається і як зупинити вампіра-варвара нас, на жаль, в школах не вчили.

ТИ – МЕНІ, Я – ТОБІ

Ні для кого вже не секрет, що людина – це не тільки матеріальне тіло, а й сума енергій, багато з яких відомі вченим вже давно: це електричні випромінювання мозку, нейтрони і нейтрино, з яких складаються атоми, і, звичайно ж, біоенергія або біоплазма.

Біоенергетики стверджують, що люди обмінюються енергією завжди, навіть коли сплять або мовчать. Взаємодію нашого енергетичного поля з чужим ми відчуваємо підсвідомо і – реагуємо зміною або настрою, або фізичного стану. Якщо вам з людиною легко і приємно, якщо вам є про що помовчати, отже, енергетичний обмін у вас налагоджений прекрасно, ви «підживлюєте» одне одного, і обоє від цього виграєте. Але якщо ви відчуваєте роздратування, різку втрату сил, тривогу або навіть раптовий біль – поруч з вами знаходиться поглинач енергії.

Біоенергія необхідна кожному з нас, як кров і лімфа. Але іноді її катастрофічно не вистачає. Причин такої нестачі може бути кілька. Це: важка хвороба, старість, сильна втома. Однак ніщо так не виснажує людей, як негативні емоції: роздратування, гнів, жадібність, злість, почуття провини, ревнощі. Саме вони створюють «дірки» в нашому енергетичному полі, і саме через них «втікає» сила. А втративши багато своєї енергії, люди неминуче біжать шукати, як би заповнити її запаси.

ДОБРОВІЛЬНА ДОПОМОГА ВАМПІРУ

Зверніть увагу, як здатна виснажити проста ранкова поїздка в автобусі. Десятки таких найагресивніших і замучених громадян, стоячи поруч з вами, лише і чекають, на кого б вилити роздратування і у кого б «перехопити» відсутню енергію. Чим більше ви схильні до загального настрою, тим більше ризикуєте бути «спожитими» вашими товаришами по нещастю.

У спокійних, радісних людей біополе врівноважене і нагадує золотисте яйце – у такій «шкаралупі» важко зробити пролом. Адже саме в цьому і вбачає своє завдання голодний «вампір», тому він постарається вивести потенційну жертву з рівноваги. Рецепт невигадливий: вас постараються розлютити. У нападі гніву ви самі вихлюпнете емоції і з ними – більшу частину енергії.

Отримати бажане «частування» можна і через переляк: страх формує «дірки» в аурі людини. Проникаючи крізь них, енергетичний ненажера і починає свій бенкет.

Часто ми лягаємо на жертовний вівтар добровільно! «Мені, крім тебе, нема до кого звернутися», «я така нещасна», – хто з нас, бачачи сльози подруг, не поспішав їх розрадити? І ось вже ви розкрилися, і ваша енергія виходить з вас, як з пробитого газового балону. Після роботи «жилеткою» завжди відчуваєш страшенну втому і байдужість до всього.

Однак мимовільного вампіра ви можете виявити і в ще більш близькому оточенні. Якщо ви потрапляєте під звинувачення, мовляв, ви погана мати або не гідна дочка, то втрачаєте сили на самобичування. Це і відкриває дорогу вампірові-родичу. Ніхто з близьких не бере собі за мету відібрати у вас якнайбільше енергії і нашкодити. Це відбувається на підсвідомому рівні. Позитивний же момент спільного життя полягає в тому, що сім’я автоматично «живить» нас енергією в разі потреби.

ЩОСЬ НЕ ТАК

Яким би гармонійним не був енергетичний баланс подружньої пари, від несподіваних збоїв не застрахований ніхто. Стривожені дружини відчувають: з чоловіком щось не так, але зрозуміти, в чому справа, не можуть. У більшості випадків, спостерігаючи, що чоловік став вкладати в стосунки менше особистої енергії, дружина «робить діагноз»: розлюбив.

Не поспішайте бити на сполох і висувати претензії. Подумайте, з чим можуть бути пов’язані ці зміни: можливо, чоловік почав відчувати втому на роботі або у нього починається хвороба, причиною може бути і кризова ситуація на роботі, і проблеми з родичами. Часто чоловікові просто потрібен відпочинок, психологічний комфорт або усамітнення. Отож, допоможіть йому.

А ось скандал – найбільш безвідмовний спосіб витягнути з людини якомога більше життєвої енергії. Спустошеність, яку згодом відчуваєш, викликана аж ніяк не обміном образливими словами, а втратою значної кількості сил, що пішли на підживлення крикуна. І якщо саме ви є регулярним винуватцем скандалів, то можна сміливо стверджувати, що ви «харчуєтеся» за рахунок чоловіка, сина, батька і т. д.

У багатьох сім’ях скандали стають частим явищем через те, що подружжя не знають іншого способу обмінюватися енергією. А між тим спосіб цей є – в простій розмові, тоді, коли ви кохаєтеся, в спільних прогулянках…

КВІТИ ЖИТТЯ

До особливої групи ризику можна виокремити дітей до 3-4 років: у них слабка енергетична безпека, тому вони сильно залежать від настрою батьків. Правда свій енергетичний баланс вони відновлюють швидше за дорослих.

Дітям і підліткам не рекомендується проводити багато часу з літніми людьми, оскільки за рідкісним винятком до старості всі відчувають велику нестачу енергії і автоматично тягнуть її звідти, де її найлегше здобути. І якщо дитина стала невиправдано багато вередувати, слабшати і бліднути – причина може бути від вампіра, що знаходиться поруч.

СЕКС ЛІКУЄ!

Щоб не стати ні грабіжником, ні жертвою, за своїм енергетичним потенціалом необхідно стежити: регулярно його заповнювати, контролювати емоції і навантаження, піклуватися про те, щоб у вас завжди були хоч невеликі позитивні враження.

А підтримати правильний енергетичний баланс можна декількома способами. Наприклад, за допомогою релаксації, йоги, медитації. Молитва та інші прийоми занурення в себе або звернення до вищих сил – вельми сильнодіючі засоби. Нагадаємо, що і секс – один з найдавніших способів обмінюватися енергією: злиття інь і янь створює абсолютно особливу істоту – самодостатню і щасливу, яка нічого не шукає, нікуди не прагне і перебуває у блаженстві.

Як це не парадоксально, але зарядити енергією можуть і фізичні навантаження (біг, тренажери, плавання і т. д.). Головне – не перестаратися. Наскільки можливо ходіть босоніж по траві, дивіться на вогонь або воду, яка тече, не відмовляйтеся від поїздок на природу. Спілкування з деревами і квітами відновлює вашу душевну рівновагу.

ФУТБОЛ, ЛАЗНЯ, ПИВО…

Старий, перевірений спосіб заповнити постійну нестачу енергії – завести собі домашнього вихованця або прикрасити свій будинок квітами. Будь-які рослини (за винятком ліан, орхідей і багатьох «болотних» видів), домашні улюбленці не лише тішать око, але і лікують душу.

Не пропаде й енергія, вкладена в спілкування з друзями. Поля однодумців працюють в одному ритмі, заспокоюючи і доповнюючи одне одного. А отже, посиденьки з подругами необхідні вам для здоров’я так само, як вашому чоловікові – футбол, лазня і пиво.

Не забудьте про милі маленькі хобі та про власний куточок в будинку, де все просякнуте тільки вашою енергією і немає сторонніх впливів: нехай навіть цей крихітний рятівний рай завбільшки всього лише як крісло.

КОЛОБОК, КОЛОБОК, А Я ТЕБЕ З’ЇМ!

Але що робити, коли ви вже стали об’єктом атаки і зголоднілий «вампір» клацає зубами біля вашого носа? Перш за все, постарайтеся виставити перепону між вами. Стілець, дерево, паркан чи пес на повідку з неминучістю охолодять запал «ненажери». У разі невдачі збільшіть відстань між вами.

Якщо вам не вдалося зустріти небезпеку стоячи, і супостат зайняв сусіднє крісло або розташувався за вашим столиком, схрестіть руки перед грудьми, переплетіть ноги або покажіть цій людині дулю (щоб не розпалювати пристрастей – за спиною або в кишені). Старі бабусині методи працюють безвідмовно.

Якщо немає ніякої можливості припинити витік енергії негайно (наприклад, вона викликана хворобою батьків або труднощами росту в дитини), зробіть цей процес свідомим. Подумки надсилайте улюбленим людям не роздратування, а любов. Думайте про маму або сердитого чоловіка, подумки повторюючи «я тебе люблю і бажаю тільки добра». Як не дивно, але бурчання одразу припиниться, гнів стихне. А ви, ділячись своєю любов’ю, нічого не втратите: той, хто віддає любов, отримує її сторицею у стократ.

До речі

Біоенергетика стверджує, що наші недоліки – це гачки та кільця, за які вампір, накинувши свої щупальця, тягне нашу енергію. А якщо нема за що чіплятися – не зачепить. Отож, бути хорошим, добрим, милим – це гарантувати свою безпеку.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker