7 продуктів, які очищують організм краще, ніж будь-які ліки

Перелік корисних продуктів, які очищують організм краще за будь-які лікарські засоби!

Гостре запитання очищення організму часто зводиться до абсурду. Галони олій, лимонного соку і препаратів вкладають багатьох людей на лікарняні ліжка. Варто подумати і звернути увагу на звичайні продукти, які очищують організм набагато сильніше від будь-яких ліків і при цьому не здатні йому зашкодити.

Чим же харчуватися, щоб досягти більш сильного очищення організму?

Білокачанна капуста

Капуста має в собі величезну кількість харчових волокон, які зв’язують важкі метали і токсини та виводяться з кишківника. Також капуста багата органічними кислотами, які позитивно впливають на травлення і стабілізують мікрофлору. Однак це ще не все. У ній міститься досить рідкісний вітамін U, який «вбиває» небезпечні речовини і бере участь в синтезі вітамінів і навіть загоює виразки.

Як вживати: можна свіжу або квашену, або навіть у вигляді соку.

Червоний буряк

Червоний буряк – «очисник» організму №1. По-перше, в складі буряка – клітковина, мідь, фосфор, вітамін С і цілий ряд корисних кислот, які покращують травлення і вбивають гнильні бактерії в кишківнику. По-друге, до її складу входить ліпотропна речовина «бетаїн», який змушує печінку краще звільнятися від токсинів. А по-третє, буряк сприяє омолодженню організму завдяки фолієвій кислоті (створюється більше нових клітин) і кварцу (поліпшується стан шкіри, волосся і нігтів).

Як вживати: вареним, можна в борщі або як салат чи у вигляді соку.

Часник

Понад 400 корисних компонентів міститься всього в одному зубчику часнику. Ці компоненти очищують судини, зменшують рівень холестерину в крові та вбивають причину раку мозку – клітини мультиформної гліобластоми! Компоненти часника знищують причину виразки шлунку – хелікобактер! Вбивають глистів та дифтерійну, туберкульозну паличку.

Як вживати: найкраще свіжим або в подрібненому стані.

Ріпчаста цибуля

Найважливіше в цибулі – фітонциди, які зберігаються в ефірних оліях. Фітонциди лише за долі секунди вбивають більшість бактерій і грибків. А також цибуля допомагає поліпшити травлення і засвоєння поживних речовин, і навіть покращує апетит. Вона також містить величезну кількість сірки, яка знешкоджує і знищує «все шкідливе».

Як вживати: зазвичай свіжою, в салаті або у вигляді настоянки на спирту і косметичної маски (від прищів і вугрів).

Яблука

Яблука стабілізують роботу всієї травної системи, завдяки пектину і клітковині, яка «зв’язує» шлаки і токсини! Ці фрукти покращують апетит, допомагають виробленню шлункового соку, звільняють від закрепів. Також яблука знищують збудників вірусів грипу А, дизентерії, золотистого стафілококу.

Як вживати: зазвичай їх вживають в свіжому вигляді й тільки зі шкіркою, також можливо у вигляді соку і тертої «кашки», у вигляді компоту.

Авокадо

Багато людей серед нас, на жаль, не знають властивості цього «південного» фрукта. А дарма. Авокадо має в своєму складі чудову речовину «глютатіон», який блокує безліч небезпечних канцерогенів при цьому «розвантажуючи» печінку. Також авокадо стабілізує рівень холестерину в крові, допомагає травленню, забезпечує організм киснем.

Як вживати: зазвичай його їдять свіжим, як сухофрукт або вживають «авокадову олію».

Журавлина

Журавлина – один з найсильніших «природних» антибіотиків та противірусних засобів! Вона очищує сечовий міхур і шляхи від небезпечних бактерій. Ще не менш важливо і те, що журавлина допомагає боротися з утворенням ракових клітин, а також прочищує тромби і бляшки в судинах.

Як вживати: журавлину їдять свіжою з цукром або в якості морсу і соку, як варення.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker