13 правил збереження енергії

1. Не витрачайте час на жалість до себе

Ви ніколи не побачите, як сильна духом людина шкодує про своє скорботне положення, звинувачує обставини або переживає, як погано з нею повелись. Така людина вміє брати на себе відповідальність за свої дії та їх результати, розуміє і приймає той факт, що життя не завжди справедливе. Вона може з честю вийти з випробування, отримавши урок і подякувавши життю за нього. Коли ситуація складається погано, успішна людина відповідає: “О, ну що поробиш” або просто “Наступний”!.

2. Не користуватися своєю владою

Сильні духом люди намагаються не користуватися своєю владою над іншими людьми, примушувати своїх підлеглих почуватись принижено або погано. Успішні люди розуміють, що їх сила полягає в здатності контролювати свої дії та емоції.

3. Не боятись змін

Сильні духом люди приймають зміни і охоче йдуть назустріч ризику. Їх найсильніший “страх” (якщо він взагалі є) не перед невідомістю, а перед можливістю стати самовдоволеним і стабільним. Час змін додає їм енергії і загострює їх найкращі якості.

4. Не витрачати енергію на те, що ви не в змозі контролювати

Сильні духом люди не скаржаться довго і нудно на затори на дорогах, втрачений багаж і, особливо, на інших людей. Вони приймають ці факти як події, що знаходяться поза їх контролем. У складній ситуації успішні люди усвідомлюють, що єдина річ, підвладна їх контролю, – це їх власні реакції і відношення до ситуації.

5. Не хвилюватися про те, щоб усім сподобатися

Вам знайомі люди, що намагаються усім догодити? Або, навпаки, ті, хто лізе з шкіри геть, щоб зашкодити іншим і таким чином, зміцнити свій образ сильної людини? Обидві ці позиції погані. Сильні духом люди намагаються бути добрими і справедливими і догоджати іншим тільки там, де це доречно. При цьому вони не бояться висловити думку, яка може когось засмутити.

6. Не боятись розумного ризику

Сильна духом людина готова розумно ризикувати. Але перед цим вона ретельно зважить усі ризики, величину виграшу і прорахує найгірший сценарій ще до того, як (і якщо) події почнуть розгортатися.

7. Не жалкувати за минулим

Потрібно мати особливу силу, щоб прийняти минуле і йти далі. Цінуйте ті речі, яких ви навчилися у минулому, але не витрачайте свою розумову і духовну енергію на переживання минулих розчарувань і ностальгію. Сильні духом люди вкладають свою енергію у створення найкращого сьогодення.

8. Не повторювати своїх помилок

Ми усі знаємо визначення безумства, так? Це коли людина раз по раз здійснює одні і ті ж дії, сподіваючись при цьому отримати інший або кращий, ніж раніше, результат. Здатність до точної і продуктивної саморефлексії – це одна з найсильніших сторін очевидно успішних директорів і підприємців.

9. Не заздрити успіху інших людей

Погодьтеся, потрібно особливе вміння, щоб відчути щиру радість і захоплення успіхом іншої людини. Сильні духом люди мають таке вміння. Вони не заздрять і не переживають неприємних емоцій, коли успіху досягають інші. Успішні люди наполегливо працюють, щоб підвищити свої шанси на успіх і не сподіваються на хитрі обхідні шляхи.

10. Не здаватись після невдачі

Кожна невдача – це шанс покращити себе. Навіть великі підприємці з готовністю підтверджують факт, що їх перші спроби у бізнесі найчастіше закінчувалися провалами. Сильні духом люди готові до провалів, якщо це необхідно і якщо це дає їм досвід і вчить нового. Кожна невдача наближає вас до бажаної мети.

11. Не боятися самотності

Сильні духом люди вміють насолоджуватись самотністю. Вони використовують її, щоб осмислити своє минуле і сьогодення і спланувати майбутнє. Що ще важливіше – їхнє щастя і настрій не залежать від поведінки інших людей. Вони можуть бути щасливі й разом з іншими людьми, і наодинці.

12. Не вважати, що світ вам щось винен

Перестаньте думати, що світобудова/акціонер/роботодавець/чоловік завжди і у будь-який час зобов’язаний виплачувати вам зарплату і взагалі надавати комфортне життя. Сильні духом люди приходять в цей світ готовими працювати і досягати успіху, і покладаються на свої власні якості й уміння.

13. Не чекати швидких результатів

Чи то план тренувань, режим здорового харчування або початок нового бізнесу, сильні духом люди готові чекати результатів довго. Вони досить розумні, щоб розуміти, що швидкі результати неможливі та що справжні зміни вимагають часу. Будьте терплячими!

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close