11 порад, які допоможуть тобі стати ще сильнішим

Сильні люди не бояться йти проти течії. Але навіть їх можливості вичерпуються. Де брати сили для нових звершень?

Цих 11 порад допоможуть здобути перемогу навіть там, де це неможливо.

1. Викресліть зі свого вжитку слово «пізно». Коли нас не стане – ось тоді буде пізно. Все в цьому житті можна виправити, крім втрати близьких людей.

2. Ставте перед собою одну мету, якої реально можна досягти і йдіть до неї. Не витрачайте часу на дрібниці: образи, сварки, з‘ясування стосунків і непомірковані розмови. Все це гальмує ваш рух.

3. Не займайтеся самоз‘їданням. Зайве критичне ставлення до себе підточує сили. На жаль, багато сильних люди страждають цим. Тому що вони звикли брати відповідальність (а заодно – і провину) на себе. Будьте іноді поблажливими до себе. Всі ми недосконалі. І кожен має право на помилку, на хвилину слабкості.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

4. За можливості відмовтеся від шкідливих звичок. Здоровий спосіб життя – гарний помічник у важких починаннях, коли потрібні витримка, зібраність і спокій.

5. Максимально викресліть зі свого оточення «зайвих» людей: заздрісних друзів, дармоїдів, енергетичних вампірів. Не витрачайте на спілкування з ними свою духовну енергію і дорогоцінний час.

6. Запам’ятайте: немає жодного «завтра», є тільки «зараз» і «сьогодні». Якщо в цей момент ви зробили все, що могли, отже, програма виконана.

7. Допомагайте іншим. Навколо нас багато людей, які потребують підтримки, чуйності, допомоги. Здійснюючи добрі вчинки, ви стаєте ще сильнішими.

8. Неминучі невдачі – це позитивний досвід. Вчіться витримувати поразки спокійно. Життя не може складатися з одних перемог. Отримуйте цінні уроки з невдач, щоб в майбутньому не здійснювати ті ж помилки.

9. Не майте звички впадати в зневіру і скаржитися на долю. Озирніться навкруги. На світі живуть люди, яким в цей момент набагато важче, ніж вам.

10. Будьте скромними в своїх запитах. Насправді людина здатна обходитися без багатьох, по суті непотрібних речей, що оточують нас і засмічують наш життєвий простір. Зосередьтеся на своєму внутрішньому змісті. Найцінніше знаходиться всередині, а не зовні.

11. Черпайте душевні сили і натхнення на прикладі прославлених особистостей. Трансокеанічні плавання поодинці, підкорення гімалайських «восьмитисячників», доблесть у військових боях, самопожертва в ім’я людей і науки – за всім цим стоять конкретні люди. Такі ж, як і ви.

Переклад Тутка за матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker