10 фраз, які ніколи не вимовляють успішні люди (І часто повторюють невдахи)

Усім відома приказка “Слово не горобець, вилетить – не впіймаєш”, але мало хто надає їй значення, продовжуючи за допомогою певних фраз програмувати себе на поразку. Німецький психотерапевт Носсрат Пезешкіан одним з перших вивчив енергію слів і довів їх вплив на наше життя. Успіхи і досягнення багато в чому залежать від способу мислення. Тому, перш ніж засмучуватися через проблеми, варто переглянути свій словниковий запас.

Ми в Тутка усім бажаємо успіху, тому розповімо про фрази, відсутні в лексиконі благополучних людей

1. Я не можу

Як часто ви говорите самому собі “Я не можу”? Іноді це доречне формулювання. Наприклад, якщо справа стосується водіння автомобіля, а у вас немає водійських прав, або ви хочете відмовитися від переробок, щоб піти вчасно з роботи. Але, коли ви говорите собі “Я не можу схуднути” або “Я не можу стати більш організованим”, ви заздалегідь відбираєте у себе можливість навчитися, спробувати і почати. Ви не можете схуднути, тому що не дуже вже й цього хочете або не готові. Для успіху необхідно зібрати необхідну інформацію, мати тверде бажання і почати діяти.

2. Нічого не вийде

Настроюючи себе із самого початку на провал, ви гарантовано не досягнете успіху. Тим самим людина відмовляється від своїх ідей, так і не спробувавши. Іноді варто зробити 100 невдалих спроб, щоб 101-й раз спрацював. Важливо вірити в себе і свої цілі.

3. Це не моя провина

Знімаючи з себе відповідальність за те, що відбувається в житті, людина автоматично перекладає її на когось іншого. Такий підхід може зіпсувати стосунки з близькими і друзями. Замість цього необхідно зосередитися на пошуку вирішення проблеми. Успішні люди беруть відповідальність на себе.

4. Я спробую

Вимовляючи цю фразу, людина знімає з себе відповідальність за результат. Зате при провалі можна буде сказати самому собі : “Я намагався, але мені чогось не вистачило”. Успішна людина не намагається, вона робить або не робить.

5. Це неможливо

Вимовивши цю фразу, можете бути упевненими, що тепер це дійсно неможливо і можна більше не намагатися. Думка про те, що щось для вас неможливе, обмежує вас в досягненні цілей. Aльбepт Ейнштeйн одного разу сказав: “Всі знають, що це неможливо, але ось приходить неук, який цього не знає, він і робить відкриття”. Замість того, щоб запевняти себе в нереальності ідеї або мрії, потрібно скерувати енергію на їх звершення.

6. Я хотів би, але…

Такими думками людина сама ставить себе в рамки. Наприклад, фрази “Мрію поїхати в Париж, але це дуже дорого”, “Я так хочу працювати в цій компанії, але не підходжу під їхні вимоги” відразу прирікають на невдачу. Замість цього варто спробувати знайти спосіб обійти це “але”: почати відкладати гроші на поїздку мрії або наважитися і відправити резюме до тієї компанії, де б ви хотіли працювати.

7. Якби…

“Якби” – конструкція, що відриває людину від реальності. Говорячи самому собі “Я б став відомим артистом, якби у мене були багаті батьки” або “Я б стала моделлю, якби була високою і худою”, людина прирікає себе на невдачу. Необхідно визнати реальність і діяти, виходячи з ситуації, що склалася. Музиканти досягали успіху, не маючи фінансової підтримки, а дівчата ставали моделями, не маючи ідеальних фігур.

8. У мене немає вибору

Письменник-сатирик Cтaніcлaв Єжu Лeц сказав: “Безвихідним ми називаємо становище, вихід з якого нам не подобається”. Вибір є завжди, варто просто інакше, під іншим кутом поглянути на ситуацію. Людина домагається висот, тому що не здається, а шукає вихід з ситуації, що склалася.

9. Я ненавиджу свою роботу

Причин не любити свою роботу буває багато. Іноді один з кращих способів виправити ситуацію – подати заяву на звільнення. Але, на жаль, часто немає можливості піти з роботи. Замість того, щоб засмучуватися і нервувати, можна намагатися звертати увагу на позитивні сторони своєї діяльності й переглянути відношення до неї. Або ж знайти в собі сили, ризикнути і знайти роботу своєї мрії.

10. У нас так не прийнято

Фраза “У нас так не прийнято” обмежує можливості людини. Якщо її часто використовувати, можна втратити можливість змінитися і розкрити свій потенціал. Успішні люди не бояться експериментувати і виходити за рамки можливостей. Цілком імовірно, що те, що “у вас не прийнято”, і є ключ до успіху, яким ви не хочете скористатися.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Close