10 фраз, які ніколи не вимовляють успішні люди (І часто повторюють невдахи)

Усім відома приказка “Слово не горобець, вилетить – не впіймаєш”, але мало хто надає їй значення, продовжуючи за допомогою певних фраз програмувати себе на поразку. Німецький психотерапевт Носсрат Пезешкіан одним з перших вивчив енергію слів і довів їх вплив на наше життя. Успіхи і досягнення багато в чому залежать від способу мислення. Тому, перш ніж засмучуватися через проблеми, варто переглянути свій словниковий запас.

Ми в Тутка усім бажаємо успіху, тому розповімо про фрази, відсутні в лексиконі благополучних людей

1. Я не можу

Як часто ви говорите самому собі “Я не можу”? Іноді це доречне формулювання. Наприклад, якщо справа стосується водіння автомобіля, а у вас немає водійських прав, або ви хочете відмовитися від переробок, щоб піти вчасно з роботи. Але, коли ви говорите собі “Я не можу схуднути” або “Я не можу стати більш організованим”, ви заздалегідь відбираєте у себе можливість навчитися, спробувати і почати. Ви не можете схуднути, тому що не дуже вже й цього хочете або не готові. Для успіху необхідно зібрати необхідну інформацію, мати тверде бажання і почати діяти.

2. Нічого не вийде

Настроюючи себе із самого початку на провал, ви гарантовано не досягнете успіху. Тим самим людина відмовляється від своїх ідей, так і не спробувавши. Іноді варто зробити 100 невдалих спроб, щоб 101-й раз спрацював. Важливо вірити в себе і свої цілі.

3. Це не моя провина

Знімаючи з себе відповідальність за те, що відбувається в житті, людина автоматично перекладає її на когось іншого. Такий підхід може зіпсувати стосунки з близькими і друзями. Замість цього необхідно зосередитися на пошуку вирішення проблеми. Успішні люди беруть відповідальність на себе.

4. Я спробую

Вимовляючи цю фразу, людина знімає з себе відповідальність за результат. Зате при провалі можна буде сказати самому собі : “Я намагався, але мені чогось не вистачило”. Успішна людина не намагається, вона робить або не робить.

5. Це неможливо

Вимовивши цю фразу, можете бути упевненими, що тепер це дійсно неможливо і можна більше не намагатися. Думка про те, що щось для вас неможливе, обмежує вас в досягненні цілей. Aльбepт Ейнштeйн одного разу сказав: “Всі знають, що це неможливо, але ось приходить неук, який цього не знає, він і робить відкриття”. Замість того, щоб запевняти себе в нереальності ідеї або мрії, потрібно скерувати енергію на їх звершення.

6. Я хотів би, але…

Такими думками людина сама ставить себе в рамки. Наприклад, фрази “Мрію поїхати в Париж, але це дуже дорого”, “Я так хочу працювати в цій компанії, але не підходжу під їхні вимоги” відразу прирікають на невдачу. Замість цього варто спробувати знайти спосіб обійти це “але”: почати відкладати гроші на поїздку мрії або наважитися і відправити резюме до тієї компанії, де б ви хотіли працювати.

7. Якби…

“Якби” – конструкція, що відриває людину від реальності. Говорячи самому собі “Я б став відомим артистом, якби у мене були багаті батьки” або “Я б стала моделлю, якби була високою і худою”, людина прирікає себе на невдачу. Необхідно визнати реальність і діяти, виходячи з ситуації, що склалася. Музиканти досягали успіху, не маючи фінансової підтримки, а дівчата ставали моделями, не маючи ідеальних фігур.

8. У мене немає вибору

Письменник-сатирик Cтaніcлaв Єжu Лeц сказав: “Безвихідним ми називаємо становище, вихід з якого нам не подобається”. Вибір є завжди, варто просто інакше, під іншим кутом поглянути на ситуацію. Людина домагається висот, тому що не здається, а шукає вихід з ситуації, що склалася.

9. Я ненавиджу свою роботу

Причин не любити свою роботу буває багато. Іноді один з кращих способів виправити ситуацію – подати заяву на звільнення. Але, на жаль, часто немає можливості піти з роботи. Замість того, щоб засмучуватися і нервувати, можна намагатися звертати увагу на позитивні сторони своєї діяльності й переглянути відношення до неї. Або ж знайти в собі сили, ризикнути і знайти роботу своєї мрії.

10. У нас так не прийнято

Фраза “У нас так не прийнято” обмежує можливості людини. Якщо її часто використовувати, можна втратити можливість змінитися і розкрити свій потенціал. Успішні люди не бояться експериментувати і виходити за рамки можливостей. Цілком імовірно, що те, що “у вас не прийнято”, і є ключ до успіху, яким ви не хочете скористатися.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker