Через ці 5 причин ми на роботі набираємо вагу. Але є 5 способів зупинити це

Багато офісних працівників, які проводять день сидячи за комп’ютером, рано чи пізно стикаються з проблемою набору ваги.

Тутка вирішив розібратися, звідки ж беруться ці зайві кілограми і, головне, як з цим боротися.

Перекушуємо за компанію. Навіть коли не хочемо їсти

День народження колеги, домашні страви «просто так» плюс що-небудь до чаю, коли ви не голодні, — і непомітно набралося кілька зайвих кіло.

Наш вихід: Коли їжа маячить перед очима, ми з’їдаємо значно більше. Краще приберіть солодке з поля зору, а колегам навчіться ввічливо відмовляти, коли запропоноване не вписується у ваш раціон. А на урочистостях цілком можна обійтися легкими закусками.

Менше приділяємо уваги тому, що їмо

З ранку збираєтеся повноцінно пообідати в кафе. Але до обіду розумієте, що сьогодні насичений день на роботі, і вирішили замовити в офіс щось не найкорисніше для фігури. А завтра вже точно підете обідати, як заплановано… Знайомо?

Наш вихід: Почніть записувати все з’їдене за тиждень. Це допоможе відстежити, скільки разів ви порушували звичний раціон. І тримайте в запасі на роботі корисні перекуси, щоб уникнути несподіваних зривів і переїдання.

В офісі недостатньо світла і занадто холодно

Вчені з’ясували, що при недостатньому освітленні виникає бажання з’їсти більше, ніж коли світла навколо достатньо. Те ж саме відбувається з організмом, коли вам холодно.

Наш вихід: Постарайтеся більше часу проводити на сонці: влаштовуйте прогулянки в перерві і поза роботи. А на випадок, якщо ви замерзнете, тримайте на роботі щось тепле з одягу. І обговоріть з керівництвом можливість вирішити питання з рівнем освітлення і температури в офісі.

Занадто багато працюємо

Постійні переробки допомагають рости нашій вазі відразу з двох причин. Перша — відсутність вільного часу, який можна було б присвятити спорту і корисній активності. Друга, як правило, нестача і низька якість сну. Все це веде знову ж до підвищеного апетиту.

Наш вихід: Намагаємося підвищити активність: не користуючись ліфтом, максимально відмовляємося від громадського транспорту і ходимо пішки. І не забуваємо про достатній час на сон, а фізичні навантаження допоможуть засипати швидше.

Стреси і дедлайни випробовують на міцність нервову систему

Деколи на роботі все не так гладко, і ми нервуємо, починаючи їсти більше звичайного. В першу чергу в хід йдуть цукор і жири, які потрібні організму, аби впоратися зі стресом.

Наш вихід: Знову ж нас підтримає достатня кількість сну і фізичне навантаження. І нагадуємо собі, що їжа не може бути вирішенням проблем. Шукаємо способи розслаблення — наприклад, дихальна гімнастика.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close