У вашому житті нічого не зміниться до того часу, поки ви не повірите, що у вашому організмі кожна клітинка жива!

© zdorowya.ru

Допоки ви не повірите, що в нашому організмі кожна клітинка жива, то у вашій свідомості нічого не зміниться. Якщо ви думаєте, що ми – шкіра та кістки, то ви повністю не праві. Ми – живі істоти на Землі. Будь-яка форма життя складається з живих клітин. Живим клітинам потрібна жива їжа. Вони не харчуються неприродніми речовинами, вони їм не знайомі. Зараз у світі 90 % продуктів – напівфабрикати.

Печінка повністю обезболена. Якщо вся печінка хворіє і її залишилося 3 %, то людина не відчує ніякого болю.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Дуже ослаблений жовчний міхур. Він більше схожий на нервовий клубок. Ніби навмисно нагадує про себе, щоби людина подумала, чи не накопичилося там часом піску чи каміння. Нас болить – і добре, що болить: тоді точно знаємо, що щось негаразд. Такий собі розпізнавальний знак.

Рак не дає больових відчуттів, тому людина вмирає. Якби ми відчували біль у випадку раку молочної залози – ми б усі помітили, що там проблеми. На жаль, третій ступінь раку не має ніяких симптомів, а людина помирає. Велике щастя настає тоді, коли нас справді щось болить.

Заболів жовчний міхур – отже, там мікрокамені, бракує води, спазми, неправильне харчування, лямблії, опісторхії або інше. Місце болю стає місцем привернення до себе уваги.

Ні в якому разі не можна приймати знеболювальні засоби. Не варто усувати біль. Тільки якщо каміння починає виходити назовні – тоді можна зробити знеболювальне.

Протилежна ситуація така: людина звертається до лікаря зі скаргою, що не може їсти свинячі котлети, тому що болить печінка, і запитує, що прийняти, щоб можна було їсти жирні котлети. Нормальна печінка, в якій немає лямблій, опісторхій, гепатиту, в якої налагоджений відтік жовчі не може боліти. Якщо немає паразитів – вона здорова.

Може бути вроджений деформований міхур, але дитя народилося з таким міхуром. Раніше не хворіло, а зараз почало. У дитини вражається печінка. Просто так такого не може бути, отже, там там хтось оселився: лямблії, гепатит або ще щось. Або мама неправильно годує: чіпсами, пепсі-колою, шоколадками Марс чи Снікерс – фаст-фудом.

 

Абсолютно не болить матка. Якщо би вона хворіла, то мати не змогла би виносити дитину. Шийка матки дуже чутлива до подразників, щоби під час пологів мама змогла проштовхнути дитину. Якщо ми не відчуватимемо болю в цей момент – то дитина не народиться. Що зараз роблять лікарі? Знеболюють жінку, мама лежить та свердлить очима стелю, а у дитини внутрішньоутробна гіпоксія.

Вени не болять, у них немає больових рецепторів, хворіти можуть тільки нерви. Нерви болять або від удару, чи від хребта.

80 % болю ніг йде від хребта по нервових волокнах. Може боліти шкіра, під якою напухла вена. На шкірі багато больових рецепторів. Коли доторкаєшся до шкіри, де вена напухає, там виникає біль. При чому тут шкіра?

Легені не болять взагалі. Дуже болить плевра. Якщо розвивається плеврит і рідина витікає в плевру, людина може задихнутися, тому вона просто помирає від болю. При пневмонії може бути уражена одна легеня, і ти не відчуєш ні краплинки болю.

Дуже сильно болять зуби. І найбільша дурниця в світі їх знеболювати. Треба тут виявити, де гниє зуб і де є недоступ кисню. При вудсутності кисню одразу починають дуже сильно боліти мозкові оболонки, тобто очинається ішемічний стан.

Якщо починають боліти очі – на це одразу треба звернути увагу, бо потім вони будуть боліти ще сильніше.

Сильно болить серце. Якщо найменша його область не отримує крові, то серце може зупинитися.

При появі міліметрового дефекту серце починає боліти, починається задуха. Ми повинні чітко розуміти, що знеболювання не є нашим завданням.

Нашим завданням є очищення та харчування органу. Якщо болить печінка, то треба подивитися, хто в ній живе і вивести їх.

Якщо болить підшлункова, треба нормалізувати відтік травних соків з неї, якщо болить кишківник – варто оптимізувати його ферментами, бактеріями і нормальною, вегетаріанською їжею.

Якщо болить пряма кишка, то треба очищувати печінку. Геморой – це не захворювання прямої кишки. Алкоголіки скаржатьс на геморой одразу після пляшки горілки. Який зв’язок між пляшкою горілки і прямою кишкою? Печінка є потужним фільтром, як мембрана. Через неї проходить вся кров. Токсичні речовини потрапляють у жовч, а остання дуже отруйна – і кров рухається собі далі. Якщо у печінці відбудеться невелике гальмування, то кров накопичується внизу на 10-20-30 %.

Найслабше місце – це варикозне розширення вен нижніх кінцівок, це капіляри на стегнах, гемороїдальні вузли. У кого відзначаються перераховані вище симптоми, включаючи капілярчики – це патологія печінки. За 3-4 прийоми очищення печінки цей процес можна зупинити. Навіть, якщо людина втратила 97% печінки, вона підлягає реабілітації адже це орган, який дуже швидко відновлюється та геренується.

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Close