Молодість обличчя таїться в хребті…

© pinterest.com

Навряд чи хтось буде заперечувати відому фразу «На скільки жінка виглядає, стільки їй і років». І справді, оцінюючи зовнішній вигляд, ми, по суті, оцінюємо обличчя, фігуру. Так би мовити, наочний стан гармонії і здоров’я. Але, виявляється, не тільки це. Вчені стверджують, що при оцінці віку мозок людини на несвідомому рівні орієнтується на добру сотню критеріїв.

Молодість обличчя і хребет: який зв’язок?

Так ось, критеріїв оцінки віку багато, але головні з них ведуть до стану хребта. Оцініть самі, в першу чергу ми звертаємо увагу на обличчя, в т. ч. його пропорції, шию, поставу, ходу. Тобто все те, що має безпосереднє відношення до хребта. Жінка при майстерному макіяжі, звичайно, може виглядати на всі сто, але випинаючий загривок у верхній частині спини (в районі сьомого хребця), сутулість, видадуть вік з головою.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

© ortopediacossia.it

Ну, гаразд, скажете ви, спина – це зрозуміло, а обличчя? Воно яке відношення має до хребта? Саме пряме. Виявляється, при догляді за обличчям, коли в хід ідуть маски, креми, сироватки та інші косметичні засоби, ми втрачаємо головне. Ми майже не замислюємося про інше живлення шкіри обличчя і лицьових м’язів, — про харчування зсередини, про харчування, що надходить до всіх частин голови з організму. Роль своєрідного «трубопроводу» в цьому випадку виконує шия. При порушенні «каркаса» цього «трубопроводу», тобто, шийного відділу хребта, відбувається зміщення або звуження міжхребцевих дисків. Неважко здогадатися, що ця патологія веде за собою порушення в нервових закінченнях, лімфовузлах, кровоносних судинах. Страждають при цьому всі органи голови – мозок, шкіра, м’язи тощо. Кремами і навіть масажами обличчя ситуацію не виправити, вони тут просто безсилі. І марні.

Шия – найслабша ланка

З віком відбувається здавлення міжхребцевих дисків. І тоді навіть у здоровому хребті (хоча де знайдеш такий після 50-ти) хребці починають просідати, змінювати своє положення. Шия стає короткою. Виникає гіпертрофований шийний прогин (гіперлордоз), змінюючи обриси природного, дуже красивого вигину шиї. В результаті шийні хребці ніби провалюються від заднього краю шиї вглиб її. Процесу у величезній мірі сприяють наші погані звички – ходити і сидіти, згорбившись, не регулярно займатися фізичними вправами та ін.

© innerbody.com

З втратою еластичності міжхребетні диски втрачають від початку закладену в них амортизувальну здатність і починають стискати кровоносні судини, які йдуть до голови. Це ж саме робить і відкладення солей, і ущільнення сполучної тканини навколо випираючого сьомого хребця в області шийного відділу (горбик вдови , загривок, жировик). Причому, ця патологія небезпечна не тільки тим, що перетискаються артерії, а ще й тим, що пошкоджуються нервові закінчення, що іннервують м’язи обличчя. (Іннервацією називають постачання органів і тканин організму нервовими волокнами, які забезпечують зв’язок з центральною нервовою системою).

Навіть, якщо порушення кровопостачання мозку мінімальне, незмінно виникають головні болі, дратівливість, слабкість, порушення сну. З причини порушеного кровопостачання і, як наслідок, поганого обміну речовин відбувається кальцинування тканин обличчя та утворення глибоких зморшок. Від стану шийного відділу хребта залежить робота 70 (як мінімум) лицьових м’язів, спазмування ж хребців і м’язів шиї веде за собою перетискання нервових волокон, і тоді прогресує атрофія м’язів, а з нею неминуче – деформація пропорцій обличчя, провисання шкіри та інші ознаки старіння.

Фото матеріалу
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close