Каву пити корисно, але тільки за однієї умови!

1

Давайте будемо чесними: навіть ті з нас, хто ведуть не самий здоровий спосіб життя, турбуються про своє здоров’я. Тому кому з нас не сподобається, якщо наша улюблена звичка буде ще й корисною для здоров’я? Так, за останні 10 років було проведено безліч наукових досліджень, що підтверджують користь кави для організму. Зокрема, було доведено, що кава знижує ризик виникнення діабету 2 типу і хвороби Альцгеймера.

© zhitomir.etov.ua

Зовсім нещодавно Всесвітня Організація охорони Здоров’я додала, що завдяки кави можна не боятися деяких форм раку — раку печінки і черевної порожнини. Більше того, навіть у напоях з позначкою “без кофеїну” ця користь зберігається.

реклама

Однак всі ці “корисності” йдуть з маленькою обмовкою — ваша кави не повинна бути обпікаюче гарячою. В іншому випадку ваші шанси на захворювання раком не зменшаться, а збільшаться! Неймовірно, але факт… Обпікаюча гаряча кави (чай) потенційно може пошкодити епітеліальні тканини горла і викликати рак стравоходу.

Насправді, смакові якості напою анітрохи не постраждають, якщо ви дасте йому трохи охолонути, а вплив на здоров’я буде діаметрально протилежним. При цьому вам не потрібно турбуватися навіть якщо ви випиваєте по 3-5 філіжанок на день, стверджують вчені. Тому, якщо ви коли-небудь відчуєте провину за те, що хочете випити ще трохи кави — остудіть її і будьте спокійні!

Фото заголовку zhitomir.etov.ua
За матеріалами headinsider.net

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залиште свій коментар

коментарів

реклама
реклама