Дізнайтеся, що ваші вуха говорять про вас

Давно доведено, що між певними точками на нашому тілі і внутрішніми органами існує неврологічний зв’язок. Це означає, що з допомогою таких точок ми можемо дізнатися багато цікавого про наш організм.

Сьогодні Тутка зібрав для вас цікаву інформацію про людські вуха, яка допоможе вам не тільки дізнатися більше про себе та про стан свого здоров’я, але і передбачити можливі майбутні проблеми з ним.

Що наші вуха говорять про нас?

Вуха можуть служити способом ідентифікації. Коли ми народжуємося, наші вуха вже повністю сформовані. Вони не змінюються протягом життя, хоча мочка трохи витягується. Це робить вуха таким же гарним способом ідентифікації особистості, як і відбитки пальців.

Присутність рецесивних або домінантних генів. Згідно з дослідженнями, зрощені з черепом мочки вуха вважаються рецесивною генетичною ознакою, а «вільні» мочки — домінантною.

Коронарна хвороба. Присутність на мочці вуха діагональної складки говорить про можливий ризик розвитку ішемічної (коронарної) хвороби серця.

Нестача вітамінів і кальцію. Дуже бліді вуха можуть сигналізувати про дефіцит вітамінів і кальцію в організмі.

Проблеми з нирками. Якщо ваші вуха червоні, то, можливо, у вас є проблеми з нирками.

Мозкові дисфункції. Якщо ваші вуха темно-червоного кольору, це може бути ознакою початку втрати пам’яті, постійних головних болів і проблем з роботою мозку.

Запалення хряща вуха — специфічний симптом рецидивного поліхондрита.

Акупунктурні точки на вухах

Рефлексологія (акупунктура) вуха так само ефективна для зняття стресу і болю, як і рефлексологія рук або ніг. На вухах розташовано більше 200 акупунктурних точок, які з’єднані з різними органами і опорно-руховим апаратом. Масажуючи ці точки, ви можете вирішити як фізичні, так і емоційні проблеми зі здоров’ям.

Щоб зрозуміти, за який орган відповідає та чи інша точка, уявіть, що вухо — це дитина в позі ембріона (її голова — це мочка).

Акупунктурна карта вуха містить в собі безліч точок для стимуляції. Масажуючи їх, ви можете вирішити деякі невеликі проблеми зі здоров’ям, наприклад, позбутися головного болю. При більш серйозних проблемах краще проконсультуватися з досвідченим фахівцем з рефлексології або лікарем.

Ви також можете полегшити біль в деяких місцях, якщо затиснете зазначені точки:

1. Спина і плечі.

2. Внутрішні органи.

3. Суглоби.

4. Носові пазухи і горло.

5. Органи травлення.

6. Голова і серце.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close