Дивовижні медичні практики

«Домовина з музикою»

Дивовижні медичні практики
© mixstuff.ru
Цей метод набирає популярність в китайському місті Шеньян (столиця провінції Ляонін). На сьогоднішній день близько тисячі осіб вже випробували на собі чудодійну силу… «воскресіння з мертвих».

Людям, які пережили стрес або перебувають у вкрай пригніченому стані, пропонують «відродитися» за допомогою імітації смерті під наглядом психологів. У центрі психологічної допомоги для цієї мети відведена спеціальна кімната площею п’ять квадратних метрів, у якій стоїть підготовлена за всіма правилами домовина.

Перед тим, як залізти в домовину, людина пише передсмертну записку. Для створення відповідної атмосфери «покійному» навіть включають запис заупокійної меси. Його укладають в труну, накривають білим покривалом, і закривають кришку. А хвилин через п’ять лунає дитячий плач, після чого консультант відкриває домовину під яку-небудь життєствердну музику. Кажуть, допомагає.

«Ляпанець краси»

Дивовижні медичні практики
© mixstuff.ru

Лікар, вивчившись премудростям косметології в Тайвані, відкрила в Сан-Франциско салон, де повертають молодість з допомогою… ляпасів. Традиційна тайська корегуюча терапія включає ляпаси і масаж і дійсно дозволяє розгладити зморшки, звузити пори і підвищити пружність шкіри без операцій. Перший у західній півкулі спеціаліст по омолодженню ляпасами бере за кожен 15-хвилинний сеанс по 350 доларів і користується великою популярністю.

«Колійна» терапія

Дивовижні медичні практики
© mixstuff.ru

Дуже дивний метод лікування практикується в Індонезії: кожен день люди лежать на залізничних коліях, в надії, що електрична вібрація від поїзда, що наближається зцілить їх від хвороб. Цей народний метод з’явився завдяки легенді про відчайдушного китайця, який хотів покінчити з собою і розташувався на рейках, але тут раптово відчув, що його тіло чудесним чином позбулося страшної недуги.

І тепер люди з діабетом або високим тиском регулярно збираються разом, щоб полежати на рейках. Вони лежать буквально до останнього і підхоплюються перед самим «носом» поїзда, а потім лягають назад, щоб пропустити вібрацію від віддаляючого потяга через своє тіло.

Люди залишаються вірними цій дивній формі самолікування, незважаючи на очевидну небезпеку для життя і загрозу арешту.

Собача психотерапія

Дивовижні медичні практики
© mixstuff.ru

Ви напевно вже чули про методи лікування, які використовують собак, але тут особливий випадок — мова йде про собак-психотерапевтів.

Люди, які люблять поговорити зі своїми домашніми тваринами — зовсім не рідкість. А для тих, у кого немає ні співчутливого кота, ні все розуміючої собаки, тепер існує собача психотерапія, де хвостатий доктор з розумними відданими очима терпляче вислухає вас «один на один».

Ідея створення такого методу з’явилася завдяки опитуванню, в ході якого з’ясувалося, що 85 відсотків власників кішок і собак розмовляють з тваринами про проблеми у стосунках, на роботі або в родині.

«Лоскітна» терапія

Дивовижні медичні практики
© mixstuff.ru

Лоскіт у людей з чутливою шкірою асоціюється швидше з тортурами, ніж з лікуванням, але фахівці з CosquilleArtespa (Іспанія) впевнені, що лоскотанням можна добитися дивовижних терапевтичних результатів. Правда, це не зовсім звичайна лоскіт — у його цілі не входить змусити людину корчитися і звиватися.

Під час сеансу дві людини легенько торкаються до тіла пацієнта кінчиками пальців, часто до них додаються ще й ніжні дотики пір’їнками. Ефект від такої процедури — розслабляючий і заспокійливий.

Творець методу Ізабель Ерс вважає, що таким чином пацієнти «повертаються в дитинство, знову переживаючи найбільш ранні приємні відчуття».

«Переродження»

Дивовижні медичні практики
© mixstuff.ru

Дуже спірна терапія «переродження» або «реберфинг» застосовується для лікування так званих «розладів уподобань у дитячому віці», що виникають при «відсутності емоційного контакту дітей з батьками». Найчастіше такі розлади зустрічаються у прийомних дітей. Спірною цю терапію називають з-за ряду пов’язаних з нею скандалів; спалахи цікавості до реберфингу виникають кожного разу, коли хто-небудь гине. На даний момент задокументовано шість таких випадків.

У 2000-му році, наприклад, під час реберфинга померла від асфіксії десятирічна Кандас Ньюмейкер. Її туго перепеленали кількома шарами тканини і змусили вибиратися — щоб «переродитися». Крім того, що тіло дівчинки було туго перетягнуте, їй доводилося долати опір терапевтів та прийомної матері, які тиснули на неї зверху своєю вагою. Ця вага в загальній складності перевищувала 300 кілограм. Кандіс не зуміла вибратися і задихнулася під тканиною. На відеозаписі, яка велася під час сеансу, чути благання: «Я помру. Будь ласка, мені ні чим дихати.» «Ти хочеш померти?— це відповідь терапевта. — Тоді вмирай. Давай, помри прямо зараз».

Коли дівчинку, нарешті, розповили, вона була без свідомості. У госпіталі встановили факт смерті.

Після цього інциденту реберфинг в Колорадо був заборонений, а четверо учасників трагедії відправилися за грати.

Фото заголовку dagdist-center.ru
За матеріалами mixstuff.ru

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close