9 хитрощів, які допоможуть рідше мити волосся

Якщо волосся занадто швидко забруднюється, нам стає некомфортно. Тому ми намагаємося мити його частіше. Але зазвичай це призводить до зворотного результату: сальні залози починають активніше працювати і вже наступного дня волосся може бути брудним.

Ми в Тутка зібрали поради, які дозволять прокидатися з чистою і пишною шевелюрою.

Проточна вода може бути занадто жорсткою, що погано відбивається на зовнішньому вигляді волосся. Щоб воно не бруднилося вже на наступний день, ополіскуйте його кип’яченою або фільтрованою водою. Температура води, якою ви плануєте мити голову, повинна бути близько 38 °С.

Зменште догляд

Всі засоби для догляду, які мали б підживлювати сухе і ламке волосся, можуть його обтяжувати і забруднювати, якщо неправильно ними користуватися. Щоб цього уникнути, потрібно знати міру: олії – для догляду кілька разів на тиждень, спреї і сироватки – для укладання за потреби в невеликих кількостях.

Рідше розчісуйтесь і користуйтесь гребінцем для волосся

Коли ми занадто часто розчісуємо або постійно торкаємось волосся руками, сальні залози починають активніше працювати Це і призводить до того, що волосся швидше забруднюється. Тому постарайтеся рідше чесатися, використовуйте гребінь замість масажної щітки для волосся і не торкайтеся занадто часто руками до шкіри голови.

Дозуйте стайлінг

Всі засоби для укладки – муси, лаки і гелі – прискорюють процес забруднення волосся. Якщо ви вирішили заплести волосся в хвіст або пучок, дозвольте собі трохи більше природності. Не намагайтеся зачесати волосинку до волосинки і закріпити це все лаком. Тоді на наступний день волосся збереже свіжість.

Використовуйте шампуні без SLS (Sodium Lauryl Sulfate – лауретсульфат натрію)

Доведено, що шампуні, які містять SLS, безпечні для людини. Але якщо ви відчуваєте, що вони занадто сушать вашу шкіру і волосся швидко забруднюється, використовуйте шампуні без SLS. Вони менше піняться, але змивають забруднення. Просто їх потрібно правильно використовувати.

Зменште температуру

Фен, щипці та прасочка (випрямляч) для волосся теж можуть стати причиною постійно брудного волосся. Високі температури змушують сальні залози виробляти більше речовини, щоб захистити шкіру голови. Ідеальна температура для випрямлення і укладання волосся – 150-180 °С.

Зробіть пілінг голови

Пілінг допоможе забрати шар відмерлих клітин, а також делікатно вимити стійкі забруднення. Також ця процедура зміцнює волосяні фолікули, що позитивно впливає на ріст волосся. Можна робити і домашні скраби, підібравши потрібний склад.

Частіше змінюйте наволочки

Наволочки швидко поглинають олійки, якими ви намащуєте волосся або обличчя, а також секрет, що виділяється шкірою. Тому вони стають ідеальною основою для розмноження шкідливих бактерій. Це призводить до того, що волосся занадто швидко втрачає свіжість. Необхідно змінювати наволочки хоча б раз на тиждень.

Захищайте волосся від сильного морозу і палючого сонця

Не варто нехтувати головним убором і влітку, і взимку. На морозі або від сильного сонця шкіра голови починає захищатися і виробляти себум. Як результат біля коренів волосся буде занадто жирним, а на кінчиках абсолютно сухим і ламким. Тому дбайте про шкіру голови в будь-яку пору року.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker