8 простих засобів для швидкого і природного полегшення мігрені

Мігрень – це неврологічний розлад, що викликає повторювані головні болі та може бути помірною або дуже сильною. Її вважають більш поширеною неврологічною недугою, ніж астма і діабет разом. Згідно з доповіддю Національного інституту охорони здоров’я США, мігрень є третьою з найбільш поширених та семи провідних причин інвалідності у всьому світі.

Ми в Тутка не хочемо, щоб люди мучилися від цього нестерпного болю, тому пропонуємо вашій увазі прості, зате дієві засоби боротьби з мігренню.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

1. Пакетик з льодом

Згідно із Каролін Бернштайн, доктором медичних наук Гарвардської медичної школи, «лід – протизапальний засіб». Для миттєвого полегшення притуліть пакетик з льодом до чола, голови або шиї. Якщо льоду немає під рукою – скористайтесь тканиною, намоченою у холодній воді.

2. Лавандова олія

Згідно з дослідженнями, люди, котрі вдихали олію лаванди під час мігрені, швидше відчували полегшення, ніж ті, хто дихав плацебо. Її можна приймати 15 хвилин або наносити на шкіру у розчиненому вигляді.

3. Олія м’яти

Промасажуйте нею ділянки скронь та задню частину шиї для того, щоб полегшити біль. Вона полегшує відчуття при нудоті та тривозі. Одне дослідження переконує, що вона взагалі може зникнути і більше не проявитися.

4. Зробіть імбир своїм найкращим другом

Імбир широко використовується через свої корисні властивості для здоров’я і як доводить наука, допомагає також і при мігрені. Імбирний порошок зменшує важку і довгу мігрень, а чай з нього є протизапальним засобом та перевіреним середником для лікування головного болю.

5. Оберіть йогу

Йога – це стародавня практика, яку можна використовувати для лікування серйозних захворювань організму. Це – терапія без побічних ефектів і досліди переконують, що практикуючи прості позиції йоги, ви зможете зменшити частоту, тривалість та інтенсивність мігрені.

Рекомендуємо декілька позицій для йоги:

6. Оберіть масажну терапію

Дослідження, що провели з хворими на мігрень пацієнтами, довели, що ті особи, яким робили масаж, менше страждали від головних болей та у них навіть покращився сон.

На світі є так багато видів масажу, обирайте будь-який із них

7. Введіть магній до свого раціону

Недостатня кількість магнію – причина головних болів та мігрені. Насправді наука довела, що регулярне вживання магнію на 41,6% зменшує частоту нападів болю при мігрені.

Ось джерела магнію, якими необхідно поповнити раціон:

  • Мигдаль
  • Насіння кунжута
  • Насіння соняшника
  • Бразильські горіхи
  • Кеш‘ю
  • Арахісове масло
  • Вівсянка
  • Яйця
  • Молоко

8. Застосуйте акупунктуру

Так само, як йога, акупунктура також є практикою без побічних ефектів для позбавлення болів при мігрені. Згідно з деякими дослідженнями, вона – надійна альтернативна терапія для людей, які страждають від хронічних головних болів, а також пов’язаної з мігренями нудоти.

Ви можете спробувати будь-яку з точок тиску з наведеного вище зображення, щоб полегшити мігрень.
Всі перераховані вище методи є ефективними при лікування мігрені відповідно до досліджень, пов’язаних з ними, але якщо ваш стан важкий, не нехтуйте візитом до лікаря. Будь ласка, розкажіть нас про свої природні засоби для лікування мігрені.

Переклад Тутка за матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker