8 продуктів, які допоможуть скинути зайву вагу

Кожна людина, яка хоч раз в житті сиділа на дієті, знає просту істину: якщо хочеш схуднути, потрібно правильно харчуватися. Від деяких продуктів вага стрімко збільшується, але є й ті, що сприяють схудненню.

Якщо ви маєте твердий намір позбутися від зайвих кілограмів, то ми в Тутка зібрали цей перелік для вас. Але пам’ятайте: все добре в міру.

Тунець

  • Енергетична цінність (100 г): 184 ккал

В тунці зовсім мало жиру, зате багато білкf і майже всі амінокислоти, які потрібні для активного життя. Завдяки низькому вмісту вуглеводів тунець сприяє швидкому схудненню (чим більше простих вуглеводів, тим більше жирів відкладається на нашому тілі). Періодичні розвантажувальні дні з додаванням в меню риби можуть поліпшити обмін речовин.

Грейпфрут

  • Енергетична цінність (100 г): 42 ккал

Грейпфрут містить особливу речовину – нарингін, яка надає плоду гіркий присмак і прискорює обмін речовин, що призводить до втрати ваги.

Печериці

  • Енергетична цінність (100 г): 27,4 ккал

Кількість амінокислот в грибах не поступається м’ясним стравам, а ось калорійність в кілька разів нижча. Господиням на замітку: віддавайте перевагу більш ніжним молодим грибам, капелюшкам, а не ніжкам (бо в них менше поживних речовин), а під час приготування дуже дрібно нарізайте.

Буряк

  • Енергетична цінність (100 г): 43 ккал

У буряках міститься рекордна кількість елемента бетаїн. Він окислює жирову клітину, яка згодом стає тонкою, і перестає живитися. До того ж бетаїн активізує метаболічні процеси в організмі, збільшуючи швидкість обміну речовин. Але і це ще не все. Мало того, що буряк сприяє зниженню ваги, так ще й не дозволяє в подальшому її набрати, блокуючи утворення жирових клітин.

Авокадо

  • Енергетична цінність (100 г): 160 ккал

Авокадо містить мало вуглеводів, але має високу енергетичну цінність. Відчуття ситості від одного плоду просто феноменальне, що в загальному дозволяє значно «зекономити» на обіді. Воно легко засвоюється і багате на поживні речовини.

Гарбуз

  • Енергетична цінність (100 г): 26 ккал

У гарбузі високий вміст вітаміну Т, який сприяє прискоренню метаболізму і швидкому перетравленню їжі. Зверніть особливу увагу на гарбузове насіння. Це справжнє джерело магнію і протеїнів та чудесний товариш для тих, хто бореться з безсонням.

Чорнослив

  • Енергетична цінність (100 г): 240 ккал

Всього 5 сушених плодів на 13% покриває потреби організму в клітковині. Чорнослив покращує процес проходження їжі в травній системі, що важливо при боротьбі із зайвими кілограмами.

Імбир

  • Енергетична цінність (100 г): 80 ккал

Основна цінність імбиру для тих, хто худне – його здатність підсилювати вироблення тепла і прискорювати обмінні процеси в організмі. У ньому міститься гінгерол, який сприяє прискоренню травлення.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker