8 найбільш шокуючих рентгенівських знімків за всі часи

В медицині рентгенівські промені використовуються зазвичай аби роздивитись місця великих пошкоджень в тілі людині – вивихів, переломів, кульових уражень. Медики чого тільки за своє життя не бачили на цих відбитках. Але іноді навіть їм зустрічаються такі випадки, які їх неймовірно шокують! Ми приготували для вас 8 найбільш вражаючих ситуацій з медичної практики за всю історію існування рентгенівського проміння, бо не дивлячись на їх важкість, усі учасники тих подій залишились живими!

Ці історії точно не залишать вас холоднокровними. Приготуйтесь!

А кістка виявилась зовсім не широкою…

Рентгенівський знімок 400-кілограмового чоловіка.

Сильно болів зуб

Патрік Лоулер думав, що це просто зубний біль і пішов до дантиста. Уявіть собі здивування стоматолога, коли він знайшов у роті пацієнта цвях, що проходив від десни прямо в мозок пацієнта.

© outstandingcolleges.com

Ніж, що проткнув голову, як грудку масла

Коли тріо молодих людей, які очікували на автобус, спробували зупинити пограбування, для одного з них такий героїзм закінчився трагічно. Один з грабіжників ткнув у нього ножем, і пробив голову наскрізь. Трапилось це у 2008 році. Що найдивніше, постраждалий згодом повністю вилікувався і відновився, хоча саме поранення його цілковито паралізувало.

© outstandingcolleges.com

Ножиці замість зубочистки

Один з відвідувачів ресторану в Китаї позичив ножиці, щоб дещо відрізати, а потім заговорившись, вирішив використати їх як зубочистку. В цей момент хтось із друзів розповів анекдот. Всі зареготали, і ножиці залетіли у стравохід.

© outstandingcolleges.com

Стільниковий телефон усередині товстої кишки

Якщо електрична лампочка там не має ніякого сенсу, стільниковий телефон … ще більше не має ніякого сенсу у цьому місці! Ні тобі губ, ні тобі вух, ні подзвонити, ні послухати. Хіба що можна більш зблизька послухати, як гурчать власні кишки зсередини. Знімок зроблено у в’язниці в Сан-Сальвадорі і це демонструє, що деякі люди готові терпіти, аби лише залишатися на зв’язку.

© outstandingcolleges.com

Свердло, що наскрізь простромило голову

Коли будівельник Рон Хант впав зі сходів верхнього поверху під час буріння, свердло встромилось йому в очний отвір, пройшло наскрізь через голову, і вийшло з її тильної сторони. Дивно, але він вижив.

© outstandingcolleges.com

Не льодяники

Коли 8-річна Хейлі Ленц знайшла блискучі металеві кульки, що валялись довкола її дому, вона, природно для дитини припустила, що то були цукерки. Невдовзі її кишечник повністю звело, почалися спазми і сильні болі – насправді льодяники виявились магнітами. Аби не трапилось незворотного, у лікарні їй довелось зробити термінову операцію.

© outstandingcolleges.com

Граната у голові

Правда, не віриться, що це взагалі можливо? Але таке було. Граната потрапила у голову солдату і якимось дивом не вибухнула. Не дивлячись на це, пошкодження все рівно було значним. Однак солдат таки вижив. Справжнє диво!

© outstandingcolleges.com

Шалені за своєю неймовірністю випадки, але найбільше в них шокує те, що всі учасники цих далеко не найпростіших подій в житті  вижили. Як то кажуть, коли Бог стоїть за життя, то проти нього нічого стати не може.

Здоров’я вам усім!

За матеріалами outstandingcolleges.com

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close