25 причин, чому варто зайнятися йогою.

© yogavedi.ru

Подруга чи друг вже не в перший раз кличе вас займатися йогою? Однак ви не поспішайте до приєднуватися? Навіть присутність симпатичного інструктора, а також цікавою компанії не в змозі вселити в вас ентузіазм?

Ну що ж, прийшов час дізнатися про йогу трохи більше.

1. Ваш сон покращиться. Неспокійний сон – прямий шлях до раннього старіння як шкіри, так і всього організму. Приділяючи заняттям йогою кілька годин на тиждень, ви забудете про безсоння.

2. Покращиться ваша постава, оскільки йога сприяє зміцненню кісток і м’язів. Кілька тижнів по тому ви, а також всі навколишні зможуть помітити, наскільки покращилась ваша постава. Ви почнете ходити красиво, з високо піднятою головою, з відведеними назад плечима. Гарна постава – це не просто впевненість у собі і привабливість, але ще й здоров’я!

3. Менше стане стресу. Одна з переваг регулярних занять йогою полягає в позбавленні від стресу. Заняття йогою допоможуть вам розслаблятися: звільняється мозок, увага фокусується на диханні і на тіло. Дані навички допоможуть не підпустити до себе стрес, причому, не тільки під час занять йогою. Якщо вийде відшукати тренера, що викладає уроки медитації, даний навик неодмінно врятує від стресу, а також від всіляких його наслідків.

4. Прекрасне схуднення. Ви знаєте, як виглядають справжні йоги? Хіба серед них є гладкі люди? Поєднання занять йогою і здорового харчування обов’язково позбавлять вас від зайвої ваги.

5. На додачу м’язовий тонус. Крім схуднення, необхідно думати також про необхідність зробити свою фігуру красивою і сексуальною. Допоможе в цьому навантаження на м’язи, що надається йогою. Заняття вам допоможуть не тільки схуднути, але також поліпшити свою фігуру, привівши в тонус наявні м’язи і пропрацювавши нові.

6. Займатися ви зможете в будь-якому віці, що дуже важливо. При заняттях йогою навантаження такі, що людина будь-якої фізичної підготовки та будь-якого віку здатна контролювати навантаження, не завдаючи шкоди організму. Це стосується навіть початківців, які ніколи не відчують дискомфорту.

© enjoyoga.ru

7. Вам не доведеться міняти сформований спосіб життя. Як не дивно, заняття йогою можна не припиняти під час хвороби, а також при вагітності або під час грудного вигодовування.

8. Заняття забезпечать вам здорову старість. Доведено вже, що регулярні заняття йогою допомагають відновлювати пам’ять, сприяють поліпшенню концентрації уваги, навіть служать профілактикою хвороби Альцгеймера.

9. Йога здатна стати складовою частиною вашого фітнесу. Людям, які не представляють своє життя без постійних інтенсивних тренувань, також корисно познайомитися з йогою. Після силових тренажерів і інтенсивних кардіо-вправ не зашкодять вправи на розтяжку, які завершать заняття і плавно закріплять успіх.

10. Йога допомагає розлучатися з шкідливими звичками. Не зовсім зрозуміло, як це працює, але тренери з йоги підмітили, що буквально після кількох занять їх пацієнти прощаються з курінням назавжди. Також здорові звички переходять в харчування і в психологічний стан людей. Якщо ви бажаєте покращити всі сторони життя, вас слід зайнятися йогою.

11. Займатися йогою можна також в компанії друзів. Ви дуже рідко бачитеся? Замість спільного розпивання пива або походу по магазинах, набагато краще насолодитися спілкуванням, а також хорошим настроєм, провівши час у спортивному залі на заняттях йогою.

Потім можна буде і в кафе зайти, щоб побалакати за чашкою зеленого чаю.

12. Йога здатна стати сімейним захопленням. Куди подіти дітей під час занять фітнесом? Багатьох хвилює це питання. На йогу ходити ви зможете усією родиною.

13. Пройдуть болі в суглобах і в спині. Дослідження медиків показали, що регулярні заняття йогою так само ефективно усувають болі в спині, як сучасні фармацевтичні препарати. Людям, яких турбують болі в спині і в попереку неодмінно слід зайнятися йогою.

14. Займатися йогою можна всюди. Вам не буде потрібно припиняти заняття, відправляючись у відпустку або у відрядження. Завжди можна покласти в дорожню сумку маленький килимок, щоб виконувати вправи в готелі, на пляжі, в парках, тощо.

© yogatravel.by

15. Йога є відмінним способом зустріти однодумців. Непросто нові знайомства заводити в дорослому віці, коли у вас є сім’я, робота, а також певне коло спілкування. Заняття йогою допоможуть вам, а також членам вашої родини бути відкритими і готовими до нових цікавих зустрічей.

16. Йога відмінно тренує серце. Думка, що хороше кардіо-тренування вимагає струмків поту і прискореного ритму серця, помилкова. Йога також здатна стати прекрасним кардіо-тренуванням.

17. Процес цей досить швидкий. Займатися йогою цікаво, оскільки ви постійно будете бачити свої зміни, спостерігати позитивну динаміку. Ви з кожним заняттям будете відчувати поліпшення в розтяжці. Якщо спочатку ви будете насилу діставати при нахилі до підлоги кінчиками пальців то буквально через тиждень ви зумієте легко дотягнутися до нього. Також і в іншому.

18. Заняття йогою показані навіть людям, які відчувають сильний біль. Нерідко такі люди не хочуть починати заняття в спортзалі, тому що вони заподіюють їм біль. Вправи в йозі зовсім інші, тут ви зможете від болів позбавлятися.

19. У вас з’явиться більше енергії. Це не шкідливі енергетичні напої і не наркотики, проте, кількість вашої енергії постійно прибуватиме. Це особливо важливо в тужливі зимові та осінні дні.

20. Зникнуть проблеми з диханням. Це зацікавить астматиків, які постійно обмежують себе в навантаженнях, чого не буде потрібно при заняттях йогою. Так як в йозі особлива увага приділяється диханню, подібне тренування потрібне тим, хто має проблеми з дихальними шляхами. Бажано все ж спочатку порадитися з лікарем.

21. Зникнуть проблеми з травленням. Ви страждаєте запорами або проблемами з розладами шлунково-кишкового тракту? Вам допоможе йога.

22. У йозі відсутня конкуренція. Кожен по-своєму робить вправи, не потрібно брати складних спортивних висот.

© the-challenger.ru

23. Підвищується імунітет. Йога сприяє підвищенню імунітету, оскільки зміцнює весь організм.

24. Також йога сприяє профілактиці остеопорозу. До даного захворювання схильна більшість жінок, а йога допомагає ефективно зміцнювати кістки.

25. Йога допомагає позбутися головних болей. Коли ви відчуєте, що вони наступають, зробіть кілька вправ на розтяжку шиї і спини, і біль відступить.

Йога насправді робить чудеса! Можна довго перераховувати переваги занять йогою. Проте лише спробувавши, можна визначитися, чи підходить вам йога. Спробуйте, не поспішайте говорити “ні”.

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close