15 мешканців наших осель, готових нас прикінчити

Мій будинок – моя фортеця. Дійсно, небезпека в більшості випадків чекає нас зовні. Однак є і внутрішні проблеми, які гніздяться прямо в наших ліжках, у воді, яка витікає з крана, ховаються в щілинах між стін, і про ці небезпеки корисно мати більше інформації.

15. Отрута, що міститься у фруктах і горіхах шкідливі речовини, домашні комахи, небезпеки, небезпека, цвіль
© therichest.com

Фрукти і горіхи – що може бути корисніше? Стоп: у вишневих кісточках багато синильної кислоти (ціаністого водню). Ну добре, ми знаємо про вишневі кісточки, до того ж їх ніхто не їсть. Але та ж синильна кислота міститься, наприклад, і в гіркому мигдалі! Коротше кажучи, треба пам’ятати про можливість небезпеки отруєння.

10. Блохи на домашніх тварин або вашому килимі шкідливі речовини, домашні комахи, небезпеки, небезпека, цвіль
© therichest.com

Ви знаєте про те, що така неприємність, як блохи у вашого вихованця, може привести і до більш тяжких наслідків, ніж свербіж і почісування тварини? Блохи не тільки кровососні паразити, але і переносники інфекцій – у чому, власне, і полягає основна небезпека. Ці дрібні тварини можуть переносити навіть висипний тиф і бубонну чуму.

А є що-небудь гірше, ніж скорпіон в черевику? Так! Наприклад, ось такий павук-відлюдник, якби він випадково попаде у ваше ліжко (а вони люблять ховатися саме там), то може заподіяти вам багато шкоди. Якщо цього павука потривожити, він атакує. На відміну від укусу чорної вдови або скорпіона, його укус спочатку не здається дуже болючим, але зате потім викликає некроз тканин. Приблизно 50% жертв цих комах отримують дуже неприємні інфекції, в результаті втрачають кінцівки або вмирають.

 Фото заголовку therichest.com
За матеріалами therichest.com

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close