10 ознак того, що у вас є кишкові паразити

Існує кілька різних видів паразитів, які викликають в людині широкий спектр проблем зі здоров’ям. Кишкові паразити, про які піде мова, – одні з них. Вони живуть у вашому кишечнику і живляться харчуванням вашого організму. Це спричинює наступні проблем, які сигналізують вам про наявність паразитів.

1. Якщо ви збираєтеся відвідати країну, яка, відносно кажучи, вельми далека від цивілізації і де антисанітарія є однією з ознак, то вам слід пам’ятати, що поряд зі знайомством з країною, ви серйозно ризикуєте заразитися хворобами, які потім довго вас турбуватимуть. Мова, в першу чергу, про питну воду, яку пити в звичайному її вигляді не рекомендується. Вживання зараженої води або їжі дозволяє паразитам проникати в організм, тому знаючи про це, ви можете запобігти цій проблемі перш, ніж вона дасть про себе знати.

2. Безсоння може бути ознакою того наскільки порушено ваше здоров’я і воно також може сигналізувати про наявність у вашому організмі паразитів. Поки ви спите, організм бореться з ними, очищаючи печінку від всіляких токсинів. Наявність кишкових паразитів може впливати на людський сон. Це також може викликати свербіж по всьому тілу, який буде завдавати вам дискомфорт і незручності.

3. Багато людей, які скриплять зубами уві сні, не надають цьому значення, вважають, що це викликано стресом. Але це не так. Це результат наявності в вашому організмі паразитів, які не тільки порушують сон і псують зуби, але і негативно впливають на здоров’я.

4. Паразити не завжди «селяться» у вашому кишечнику. Іноді вони можуть знайти для себе затишне місце і в інших частинах вашого тіла, наприклад, в суглобах або м’язах, що призводить до болю, який дуже схожий на артрит. На відміну від кишкових паразитів м’язовий і  біль суглобів можуть бути імунною відповіддю організму на присутність чужорідних тіл.

5. Доведено, що кишкові паразити можуть буквально виснажувати організм, що призводить до хронічної втоми. Це тому, що вони «харчуються» разом з вами, крадучи у вас вітаміни, мінерали, жири і вуглеводи. Саме в результаті того, що паразити крадуть у вас ці життєво важливі для організму продукти, ваше тіло відчуває хронічну втому. Крім нестачі вітамінів і відсутності лікування це може привести до депресії, втрати концентрації уваги і апатії …

6. Синдром подразненого кишечника (IBS), як правило, є поширеною скаргою на паразитарну інфекцію, оскільки паразити поселяються в кишечнику, що призводить до судом, спазмів й інших проблем. Гази, діарея і запор є найбільше поширеними скаргами від людей.

7. Кишкові паразити можуть завдавати шкоди не тільки шлунку, вони також можуть негативно впливати і на шкіру. Паразити, зокрема, можуть викликати подразнення шкіри через вивільнення гормонів в організм, вони атакують стінки кишечника. Це призводить до висипань або інших алергічних реакцій.

8. Паразити виснажують і послаблюють ваше тіло і в боротьбі з іншими хворобами та інфекціями. Поки ваша імунна система бореться з ними, вона захищає вас від зовнішньої агресії. Однак, з кожним днем організм слабшає і стає вразливим для інших хвороб.

9. Незалежно від того, скільки ви з’їли за обідом або вечерею, вам здається, що цього було недостатньо, хоча насправді, це далеко не так. Ці оманливі сигнали посилаються в ваш мозок через паразитів, які крадуть у вас частину вашої їжі.

10. Анемія може привести до ряду ускладнень зі здоров’ям, якщо їх вчасно не вирішити. Паразити можуть викликати її через внутрішню втрату крові або недостатність харчування. Анемію можуть викликати й інші симптоми паразитів, такі як втома, тому потрібно обов’язково проконсультуватися з лікарем, щоб переконатися в діагнозі.

Часте миття рук – це найкращий спосіб забезпечити себе і запобігти зараженню кишковими паразитами.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close