Запам’ятайте немає нічого дешевше грошей!

Програвати не любить ніхто.

Особливо, якщо за програш доводиться платити. Особливо, якщо серйозними грошима.

І в цьому я не бачу нічого дивного.

Фінанси в наш час взагалі стали своєрідним мірилом успіху. Чим більше у сучасної людини грошей, тим успішнішою вона себе вважає.

Необхідність ж розлучитися з ен-ною сумою готівки (причому, не за своїм бажанням), навпаки, для багатьох рівнозначна втраті самоповаги і особистій поразці.

Напевно, тому вимога розплатитися (буквально) за свою помилку, через власне невігластво або боягузливе зволікання у більшості з нас породжує якийсь дикий опір.

Ми відчайдушно шукаємо інструменти вирішити питання інакше — без допомоги грошей. Ведемо численні переговори, починаємо конфлікти. Подумки, письмово або усно обґрунтовуємо іншим людям (і собі) свою позицію — чому вважаємо себе правими і не зобов’язаними сплачувати.

Однак, останнім часом я вважаю таку поведінку недалекоглядною і вкрай небезпечною.

Кожен з нас (я в цьому просто впевнений), за свої помилки платить неодмінно. Це невідворотний закон життя і нікуди від нього не дітися. Питання тільки в тому — чим він це робить.

Якщо у вас є можливість врегулювати питання грішми — поспішайте скористатися нею, поки вона не зникла!

Той, хто не платить за свої помилки через невігластво або зволікання грошима, зазвичай, платить здоров’ям, часом або стосунками.

А в особливо важких випадках — всім разом.

Не знаю, як оціните цей вибір ви. Але на мій погляд немає нічого дешевше грошей. І стосунки, і здоров’я, і час життя (по суті — життя) для адекватної людини зазвичай цінніше.

Саме тому я закликаю вас — завжди платіть грошима.

Платіть і радійте, що вам вдалося так легко звільнитися.

Маючи ж збережений час, відмінне здоров’я і міцні стосунки (плюс придбаний в результаті здійсненої помилки досвід), свої фінанси (в багатьох випадках) ви повернете порівняно легко і швидко.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close