Якщо погано – це добре

Коли-небудь ЦЕ станеться, і буде добре, якщо ЦЕ станеться в правильному місці і в правильний час. ЦЕ відкриє Життя зовсім з іншого боку. Тому що в прагненні написати свою історію “по-новому”, без креслень чи плям, відразу у чистий зошит, ми просто забуваємо жити. Ми боїмося, випробовуємо невпевненість в майбутньому, постійно повертаємося в минуле, думаємо, що нам хтось щось повинен, і що все може бути зовсім по-іншому. Ми тонами читаємо життєствердні цитати, займаємося саморозвитком, намагаючись знайти “легкий шлях” до постійного задоволення, до “легкого” Життя без проблем. Хоча і я, і ви прекрасно розуміємо, що Життя не може бути завжди ідеально-зразковим.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

І якщо ЦЕ станеться, то ви залишитеся самі. Одинокі, коли усі друзі та знайомі відвернуться від вас і нікого не буде поруч. Тоді просто доведеться шукати опору усередині себе, заливаючи фундамент нового життя. Спираючись на внутрішній стержень. Збирати по цеглі стіни. Утеплювати дах, і прикрашати візерунками вхідні двері. Коли погано – це добре.

І якщо ЦЕ станеться, то життя ударить вас, щоб розколоти вас як горіх і подивитися на ядро, і тоді ви будете вимушені шукати нову шкаралупу, щоб захистити себе. Доведеться витягати себе з ями депресії і відчаю вгору. Зате ви знатимете, що там на дні. Коли погано – це добре.

І якщо ЦЕ станеться, вам буде боляче. Так боляче, як ніколи. Це буде очищаючий біль, біль від ампутації, щоб не дати гангрені поширитися далі. Цей біль допоможе переродитися зсередини. Коли шрами стануть новими дверима, а опіки – новими татуюваннями. Коли погано – це добре.

І якщо ЦЕ станеться, ви станете вразливими перед людьми. І кожен це бачитиме. І кожен у цей момент буде готовий запхати пальця в рану, що не гоїться. Так стають сильнішими, а виживає найсильніший. Зате ви зрозумієте, хто з вами, а хто проти вас. Коли погано – це добре.

І якщо ЦЕ станеться, то ви розчаруєтеся в житті, людях, друзях, оточенні, ідеях, релігії і вірі в доброту. Це дозволить поглянути на реальний світ. Побачити його таким, яким він є. Без підтасовувань фактів, без самообману, без замовчування, без масок. Коли погано – це добре.

І якщо ЦЕ станеться, то ви не знатимете відповіді на запитання, ви втратите опору під ногами і побачите, що небо впало на землю. Тоді доведеться шукати нові горизонти і старі відповіді на свої питання. Доведеться наново будувати свій внутрішній світ, на новому фундаменті і робити щось самостійно. Коли погано – це добре.

І якщо ЦЕ станеться, вас розриватиме на шматки. Кожен шматочок тягнутиме вас в різні боки, а ваш внутрішній будинок буде схожий на доріжку доміно. Падає одне – падають усі. Зате у вас є шанс зібрати внутрішній світ наново. Коли погано – це добре.

І якщо ЦЕ станеться, то ви залишитеся наодинці, вам не буде з ким порадитися. Доведеться ставити запитання. І знаходити відповіді усередині. Не від чужої людини. Від Его. Ставати сильнішим і твердішим. Коли погано – це добре.

І якщо ЦЕ станеться, вам буде нудно і нестерпно. Ви спробуєте “продавити” Світ, а він чинитиме опір. Тоді вам просто доведеться залишити Світ в спокої, дати йому бути таким, яким він є. У собі справжньому. Коли погано – це добре.

Якщо ЦЕ станеться, вас обдурять, зрадять, розчавлять, не дивлячись на ваші сльози. Зрадять, не дивлячись на багаторічну дружбу. Розчавлять, не дивлячись на ваше “люблю”. І тоді цей досвід залишиться з вами на все життя, додаючи зморшок і сивого волосся. Зате ви знатимете ціну людині. І собі в тому числі. Коли погано – це добре.

І якщо ЦЕ станеться, то хтось дуже близький обов’язково відвернеться від вас. І ви дізнаєтеся, що немає нічого вічного на світі. Ви осягнете глибину відчаю, але втратите ілюзії. Коли погано – це добре.

І якщо ЦЕ станеться, то ви побачите цілу прірву між вами і коханим. Буде два життя, дві правди, два Шляхи. І якщо Шляхи розходяться, то це означає лише одно – далі вам йти в різні боки. І не завжди новий Шлях буває гіршим за попередній. Коли погано – це добре.

І якщо ЦЕ станеться, вас не любитимуть. І вже точно вас не любитиме усе людство. Зате вас обов’язково любитиме Світ, з яким у вас буде своя система цінностей і близькі люди. Коли погано – це добре.

І якщо ЦЕ станеться, вам доведеться спалювати мости. Просто тому, що більше нічого втрачати. Просто тому, що нічого більше берегти. Зате ви дізнаєтеся, що прожили не даремно. І чим сильніше горять мости, тим світліша дорога попереду. Коли погано – це добре.

І якщо ЦЕ станеться, то ви близько побачите смерть улюбленої вами людини. Але ви побачите, як небажання жити без неї змінюється тихим смутком за моментами щастя з нею. Це змусить вас ще більше цінувати близьких і рідних. Коли погано – це добре.

І якщо ЦЕ станеться, то, можливо, ви втратите гроші, зате ви побачите щире відношення людей до вас. Та, чиє хороше відношення до вас ви купували, відвалиться як п’явка. У вашому оточенні стане чистіше. Коли погано – це добре.

І якщо ЦЕ станеться, ви випробуєте проблеми із здоров’ям. Зате ви дізнаєтеся, як відчайдушно хочете жити. Не важливо, що було до цього, все відійде на другий план. Ви шукатимете маленьких радощів і ставатимете гармонійнішими. Коли погано – це добре.
І буде НІЧ, як той перевал, а за ним – сповнення надій.

І якщо ЦЕ станеться – ви вистоїте. Пройдете зміни, як гусениця перетвориться в метелика. Зрозумієте суть болю, злості, провини і сорому, опуститесь на дно і винирнете як плавець з глибини.

І якщо ЦЕ станеться, ви побачите реальних людей і реальне життя. Пропадуть ілюзії і схильність до самообману. Ви побачите справжні мотиви вчинків людей, знайдете свій Шлях і свої джерела радості.

Якщо ЖИТТЯ відбудеться… у правильному місці…. у правильний час.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Close