Як стати невимовно щасливою людиною: Практика, яка змінює життя

© liveinternet.ru

Сюжет будь-якого фільму, книги можна виразити трьома словами: щось пішло не так.

Саме коли щось йде не так, нам цікаво. Ми прийшли на землю, щоб отримати свої уроки, навчитися справлятися з труднощами.

Уявіть, що ви прийшли в кіно. Головні герої зустрілися, полюбили один одного, одружилися, жодного разу не посварилися. У них все добре. У них мир і взаєморозуміння. Народилися слухняні діти. Вони легко досягли всіх своїх цілей. Розбагатіли, постаріли і померли в один день. На такий фільм ви не підете. Але саме до такого життя прагне більшість людей.

А ось фільм Титанік. Все йде не так. Корабель тоне. Головний герой гине. Ось це цікаво.

Наш розум, его прагне до стабільності. Але для душі стабільність – це смерть.

В его є свій план як все повинно бути. А життя має свій сценарій. Коли ці сценарії не збігаються, ми страждаємо. А вони ніколи не збігаються.

Не вірте нікому, хто каже: я вас навчу як втілювати всі бажання, як досягати будь-якої мети, як все підпорядкувати своїй волі. Це обман. Життя влаштована по-іншому. Життя – це пригода. Ніхто не знає, що буде завтра. Ніхто не може вигравати завжди. Не всі цілі можна досягти. І тому ми любимо жити. Тому жити цікаво. Все постійно змінюється.

І як бути щасливим, коли життя така непередбачуване?

В першу чергу необхідно усвідомити: помилок і невдач не існує. Є або успіх, коли ви досягли своєї мети, або досвід, коли ви мети не досягли. Досвід наповнює наше життя жвавістю.

Невдах немає. Є дуже досвідчені люди. І ви теж досвідчений чоловік. Інакше, ви були б надто щасливим і не читали цю статтю.

Ось проста практика, яка допоможе відчути незвичайну радість від життя. У Вас зникне багато проблем, і ваше життя стане святом.

Практика “Ура!!!”

Ми не здатні бачити сценарій нашого життя цілком. Всі неприємності ведуть до успіху. Але ми цього не бачимо. Озирніться на своє життя. І ви побачите, все хороше у вашому житті з’явилося завдяки “поганим” подіям.

Ваше завдання – навчити розум не чинити опір життю. Навчитися знаходити у всьому хороше. Все, що відбувається, – на краще.

Наприклад, ви запізнилися на роботу. Привітайте себе. Як ніби ви виграли в лотерею. Зрадійте і скажіть: “Ура!!! Супер! Мені пощастило! Я молодець!!! Спасибі тобі, життя!!!”

  • Вас звільнили або ви захворіли. Ура!
  • Ви втратили ключі від будинку. Ура!
  • Вас підрізали на дорозі. Ура!
  • Ви прийшли в магазин, а там немає того, що вам треба. Ура!!!
  • Забули виконати обіцянку. Ура!!!
  • Ви досі не відомі, ви не мільйонер. Ура!
  • Ви не знайшли своє кохання. Ура!
  • Ви посварилися. Ура!

Просто грайте. Вимкніть внутрішнього критика. Розум буде говорити: чому ти радієш? Дурник! Треба або боротися з обставинами і з собою, або сумувати. А ви спробуйте радіти. Ніби ви не знаєте, що ця подія погана.

Рахуйте свої “Ура”. Сьогодні десять, а завтра вже 15. Розум буде стверджувати, якщо ми будемо радіти, то не досягнемо наших цілей. Це велика помилка – вірити в те, що цілі досягаються з страху, стресу і негативу. Легше досягати мети граючись. Весело.

Дуже важливо говорити “ура” від серця. Щиро, як дитина, від усього серця спробуйте зрадіти, відчути, що вам пощастило, похваліть себе і подякуйте життю за цей подарунок.

Через деякий час ви відчуєте легкість і радість. Це дивно. Начебто треба переживати і сумувати, а вам добре. Просто добре від того, що ви є. Що все йде так, як йде.

Практикуйте цю вправу кожен день, і ви здивуєтеся, наскільки щасливою людиною ви станете!

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close