Зворушливі історії, які навіть закоренілого скептика змусять повірити в любов

Часом здається, що сучасні люди зачерствіли і вже не здатні на щирі почуття. Але насправді любов всюди, варто тільки придивитися. Наприклад, можна побачити, як літня пара підтримує одне одного в автобусі, щоб не впасти або як любляча дружина зустрічає з роботи засмученого чоловіка. Саме такі історії з життя реальних людей ми представляємо вашій увазі.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Тутка зібрав для вас 10 найзворушливіших історій кохання. Після прочитання можливе різке поліпшення настрою і бажання терміново обійняти дорогих людей або навіть зізнатися комусь у своїх почуттях.

  • Поставила пароль на свій ноутбук, тому що не хочу, щоб на ньому з‘явилися Танки і не дай Боже, віруси. Сказала чоловікові, що дозволю взяти, якщо вгадає пароль з 3 спроб. Він вгадав з першої, написавши «ятебекохаю».
  • Мого дідуся за 3 дні до 47-ї річниці весілля з бабусею поклали в лікарню з мікроінсультом. Але навіть лежачи в лікарні, він зміг зробити їй сюрприз: написав вірш і пішов за квітами, не зважаючи на заборони лікарів. А коли вона приїхала до нього і побачила його з квітами, на її очах з’явилися сльози.
  • Якось дівчина розповіла мені, що в дитинстві у неї була книга казок, яку їй читала мама. Книга стара, 50-х років, вона її обожнювала. Знайшла фотографії в Інтернеті, показала. Вона забула її в іншій країні, коли переїжджала. Я дізнався, де знайти і купити подібну книгу, слава Богу, був великий тираж, і подарував їй. Перший раз в житті побачив, що таке плакати від щастя. Виявилося, що я випадково знайшов ту саму книгу – з підписом її мами.

  • Прийшла додому така розлючена, що аж телепало. Чоловік, побачивши мій стан, швиденько набрав повну ванну гарячої води із запашною піною, запхав мене туди, дав у руки пару качечок і попросив розповідати, що сталося. Влаштувала бій качечок серед пінного моря, одночасно скаржачись на життя, а в паузах чоловік засовував мені в рот шматочки шоколаду.
  • Їду в автобусі. На одній із зупинок заходять дідусь і бабуся. Вже в літах. І бабуся так мило і міцно тримала свого дідуся за руку, а він за неї вхопився, як за єдину опору. Сідати на місця не стали (проїхали одну зупинку). Коли оголосили їхню зупинку, бабуся каже дідові: «Ну, давай відштовхуйся від стіни і підемо!» Я в той момент подумала: «От би кожному в старості знайти таку бабусю або дідуся, які підтримають».

  • Живу з мамою, зустрічаюся з хлопцем, справа до весілля йде і тут моя мама захворіла. З роботи її вигнали, грошей стало менше, а ще багато коштів почало тратитися на ліки. Пожалілась коханому, а він мовчки пішов, я засмутилася, подумала, що він вирішив кинути мене, дізнавшись про проблему. Але через тиждень з’явився, вклав мені до рук пухкий конверт з грішми зі словами: «Купуй все, що потрібно і не парся через дурниці». Виявилося, що машину продав, щоб нам допомогти.
  • Одружені 8 років, чоловік майже ніколи не говорив «люблю». Замість цього – гаряча вечеря, уроки з сином, а вчора взагалі мене здивував: до мого приходу повісив на батарею мій домашній халат, щоб я з холодної вулиці переодягнулася в теплий одяг… До біса квіти і гучні слова, любов – це вчинки. 

  • Сьогодні я зрозуміла, що любов існує. Мама збиралася на навчання в інше місто, тато ходив за нею хвостиком весь сумний. Мама запитала: «Як ти будеш жити, якщо я помру?» На що тато відповів: «Я не буду, поруч ляжу» .
  • Робила манікюр у майстра вдома. З роботи прийшов її чоловік. Стандартні запитання про самопочуття, роботу, вечерю. Голос у хлопця сумний, пониклий. Дівчина звертається до мене: «Зачекайте 5 хвилин, у нас ритуал». Подумала, що вони займатимуться коханням або почую прицмокування за дверима. А вона його міцно обняла і кинулася на груди. Він дихав їй у маківку і повторював: «Дякую, ти моє щастя», – потім поцілував в чоло і відпустив знову до мене. Якщо мені хтось скаже, що кохання немає, я кину каменем в цю людину.

А у вас або у ваших знайомих є схожі історії? Нам буде дуже цікаво дізнатися про них!

Переклад Тутка за матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker