Золоті правила життя від лікаря-психотерапевта

© pinterest.co.uk

Напевно, багатьом з нас хотілося б при народженні отримати такий собі довідник з правилами, які допоможуть жити щасливо і безтурботно.

Але на жаль, все доводиться пізнавати на власному досвіді, якщо ми не готові прислухатися до мудрих порад тих, хто вже прожив певні обставини.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Отже:

Ніколи не перекладайте на чужі плечі відповідальність за те, що відбувається у вашому житті. Розумію, що спокуса велика, але пошкодуйте самих себе. Тільки в той момент, коли ви внутрішньо приймете це рішення – «я автор своїх невдач і творець своїх успіхів», ви знайдете силу.

Прийміть той факт, що минулого вже не змінити, воно закінчилося. Нам підвладне тільки наше майбутнє, яке безпосередньо залежить від того, що ми робимо зараз, в кожну, конкретну хвилину. Не чекайте, що майбутнє вам посміхнеться, зробіть так, щоб воно не могло вам не посміхатися.

Позбавтеся від ілюзії, що ви можете змінити інших людей. Підсвідомо всі ми страждаємо цією наївною помилкою, а в результаті страждаємо в прямому сенсі цього слова. Людей змінюють тільки обставини, все інше – лише обман сприйняття. Дозвольте їм бути іншими, і в якийсь момент ви навіть почнете отримувати від цього задоволення.

Це сумна новина, але з цим нічого не поробиш: ми потрібні іншим сильними. Слабкими, втомленими, що страждають, нещасними – ми нікому не потрібні. Якщо вони роблять вигляд, що справи йдуть якось інакше, то просто вводять вас в оману. Не піддавайтеся! Погодьтеся з абсолютністю цього правила, видихніть, струсніться, і ви зрозумієте, що турбуватися нема через що.

Всі наші дії будуть мати певні наслідки. І, по суті, ми завжди вибираємо не те, що ми будемо робити, а те, що буде в результаті цієї нашої дії. Тому перш ніж зробити якусь дурницю, гарненько подумайте про її наслідки, і тоді дурниць у вашому житті буде значно менше.

Кожній нормальній людині хочеться на безбідну пенсію, причому, чим раніше, тим краще, а бажано – прямо зараз, відразу. Це химера. І не тому, що безбідної пенсії не може бути, а тому, що людині потрібно працювати. Усвідомте це, і тоді ваша щоденна праця почне приносити вам радість.

Кожен з нас помре. Це неминуче і медичний факт. Можна через це страждати і мучитися, а можна зробити над собою зусилля і залишити цю тему раз і назавжди. Не живіть так, немов ви будете жити вічно. І не живіть так, немов вмирати вам завтра. Осмисліть ці обидва  твердження і ви знайдете свій власний рецепт щасливого життя.

Робіть те, що внутрішньо вважаєте важливим. Якщо ви задалися питанням про сенс життя, швидше за все, це просто депресія. Важливий не конкретний «сенс життя», а відчуття, що ви живете осмислено. Робіть те, що внутрішньо вважаєте важливим. Не забувайте говорити собі про це. І не біжіть за успіхом. Якщо ви просто робите те, що відчуваєте важливим, успіх наздожене вас сам.

Ніколи не витрачайте свій час і сили на тих, кому ви байдужі, або навіть гірше того – на тих, хто вас не любить. У цьому світі безліч людей, з якими проживати життя в радість. Просто не треба бути закритим і підозрілим. Повірте, будучи відкритим і добрим, ви нічого не втрачаєте.

Фото заголовку
Переклад Тутка за матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker