Якщо щось трохи не дотягує – це точно не твоє


Це перш за все стосується жінок: вмовити себе прийняти невідповідного чоловіка, а потім намагатися склеїти докупи те, що склеїтись не може.

Це як узяти шматочок дерева, обгорнути його тістом, а потім сказати: “Намагаюся зробити пиріжки, а начинка щось несмачна виходить. Я вже тісто і товстішим робила, і тоншим. І квадратиком ліпила, і овалом. В рядок розкладала, і зірочкою. І як зробити так, щоб начинка стала смачна? Що я роблю не так?

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Або це я не така?

Стосунки – це спокійна гавань, мир для двох

НЕ така! Для цього чоловіка! Тому що він тобі не підходить – не твоє, таке теж буває на світі. І ти хоч кіл на голові теши, благословення ста старців візьми – а він твоїм не стане. І з тобою все гаразд. Не гаразд лише там, де місце не твоє.

Ми, жінки – майстрині самообману. Спочатку придумуємо собі чоловіка, потім переносимо на нього всі теплі почуття та уявлення про те, як має насправді бути, а потім ще й дивуємося, що він зовсім не такий. А при цьому те, що він не такий, було з самого початку зрозумілим.

Просто ми вирішили себе обдурити і повірити в те, що це він зараз не такий, а з часом зміниться, ми дамо йому шанс і все буде добре. А потім дамо другий, третій, та й взагалі будемо давати шанси, поки він не зміниться, адже ми ж повірили, що він стане іншим, що йому просто потрібно трохи більше часу.

Думаю, вирішення питання в наступному. Є речі, в яких нам легко йти на компроміси або, принаймні, ми можемо це зробити.

А є речі проти шерсті, в яких аж ніяк, як би не хотілося, компроміс неможливий. Теоретично він можливий, але для нас це настільки принципове питання (честі, совісті або цінності), що практично – ніяк. Хоч себе обдурити і вдалося, але життя не обдуриш.

Те ж і з почуттями. Якщо їх немає на початку, звідки вони прийдуть потім? Їх, начебто, і стає більше (в деяких випадках), тільки вони штучні та змучені, спрямовані до образу, а не до реальної людини. Десь, можливо, і є людина, яка потрапляє під образ, але це точно не ця.

І жінка, адже завжди знає і відчуває, її це чоловік чи ні, але може так себе переконати і обдурити, що сама повірить. Час йде, а нічого суттєво не змінюється. Тому, якщо є розбіжність з принципових питань, мені здається, не варто вимучувати стосунки, краще їх закінчити в той момент, коли це стало помітно очевидним.

Стосунки – це спокійна пристань, спокій для двох, це місце відновлення, де відходиш від проблем, камертон, який налаштовує тебе з усім найкращим, що є. Якщо це не так, тим більше, на самому початку (!), Навіщо такі стосунки?!

Так, буває, є що рятувати – це коли люди не одну тарілку каші з’їли, і любов жива, і прекрасних моментів було багато, а якщо немає, тут вже немає стосунків, і рятувати нічого. Кінь здох – злазь. А якщо з самого початку стосунки – додаткове джерело проблем, хвилювань і розладів, біжіть від них, бажано на інший край Всесвіту, щоб було неможливо повернутися.

Щастя в житті жінки не питає “що робити” або “що зі мною не так”, якщо воно прийшло, воно поселяється в блаженній усмішці, огортає ніжністю і забирає в свій світ. І ти знаєш тільки одні очі, в яких відбивається твоє щастя.

Поруч з таким щастям заспокоюється серце…

Фото заголовку
Переклад Тутка за матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close