Прості складнощі: навчися з ним говорити

Здається, спілкування – це ж так просто, правда? Але, як показує статистика, у стосунках саме спілкування найчастіше стає каменем спотикання. Тому, перш ніж говорити про кризу, спробуйте вирішити проблему комунікацій між вами.

  • Слухайте одне одного!

Якщо ви і ваш коханий не будете елементарно вислуховувати точку зору один одного, проблеми в спілкуванні гарантовані. Так просто слухати іншого у пів-вуха (перевіряючи, скажімо, пошту або займаючись іншими “корисними” справами), але чим менше ви вникаєте в його слова і думку, тим складніше вам буде спілкуватися, і це перший крок на шляху до непорозумінню. Ви будете поступово віддалятися один від одного і прийдете до тієї самої кризі, про яку ми на початку говорили. Так що замість того, щоб вирішувати свої проблеми і питання, приділіть час коханому, вислухайте те, що він говорить, зосередьтеся лише на його розповіді про те, як пройшов його день або, скажімо, що він запланував для вас на вихідні.

  • Знайдіть час для розмови!

Це складно, ми знаємо. Але постарайтеся розподілити час, відключайте телефон з комп’ютером хоча б на 15-20 хвилин щовечора – і цей простий ритуал забезпечить вашим стосункам гармонію. Не знаючи про почуття чи переживання партнера (чи він засмучений, чи сердиться на щось, чи втомився або в стресі), ви самі ведете стосунки в глухий кут. Проговорюючи проблеми, ви в якійсь мірі перемагаєте їх, вирішуєте по мірі надходження, а не коли вже надто пізно і ситуація вийде з-під контролю

  • Не поспішайте з висновками!

Ви недозрозуміли партнера, самостійно додумали сенс його слів, на який самі ж і образилися? Якщо це так – у вас проблеми з комунікаціями. Найлегше поспішити з висновками, не дослухавши іншої людини. Так що перед тим, як робити передчасні припущення, зупиніться, зробіть глибокий вдих і постарайтесь ще раз спокійно прояснити ситуацію

  • Не чекайте, що він читатиме ваші думки!

Звичайно, було б здорово завжди знати, чого хоче кохана людина, але на жаль, таких здібностей у нас немає. Тому якщо ви хочете щось зробити, запитайте. Якщо вам щось не подобається, чесно скажіть про це. Наприклад, якщо ваш вибір – піти і тихо повечеряти удвох у ресторані, а не йти на галасливу тусовку до його друзів, озвучте своє бажання! Не майте ілюзій, що ваш партнер екстрасенс і зобов’язаний здогадатися, чого ви насправді хочете.

 Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close