Правда про шлюб від Мішель Обами

© uznayvse.ru

Без сумнівів, вона – одна з найвидатніших жінок в світі. Дивлячись на Мішель Обаму, ви бачите втілення гламуру, доброти, врівноваженості і влади в одній особі. За 8 років свого перебування при владі, колишня Перша Леді США не пропускала можливості використовувати свій голос, щоб підтримувати мир, поширювати мудрість і ділитися любов’ю.

Напуття від Мішель Обами

Навіть, незважаючи на відхід з поста Першої Леді Мішель не втомлюється нагадувати американській молоді про те, що влада знаходиться в їхніх руках. У своєму зверненні до народу вона сказала:

Я хочу, щоб наша молодь відчувала свою значимість і причетність. Не варто боятися. Будьте уважні, сподівайтеся і отримуйте гарну освіту. А після цього виходьте у світ і використовувати отримані знання для будівництва гідної країни. Ніколи не бійтеся і вірте в себе.

Поради ідеального шлюбу від Мішель

1. Для жінок немає нічого страшнішого, ніж думка про іншу жінку, яка прагне завоювати увагу і прихильність її чоловіка. Немає нічого сумнішого, образливішого за це.

2. Шлюб процвітає тільки тоді, якщо подружжя працює як одна успішна команда, коли і чоловік, і дружина вірять, що спільна перемога набагато важливіша суперництва в сім’ї. Хорошим шлюб робить тільки важка спільна робота над ним.

3. Ваші діти спостерігають за вами і на підставі цього формують свою думку про любов, вірность і шлюб. Давайте їм надію, змусьте їх захотіти побудувати таку ж сім’ю.

4. Чоловіки, пам’ятайте: інші жінки виглядають привабливо тільки тому, що хтось добре про них піклується. Трава завжди зеленіша там, де галявину регулярно поливають водою. Замість того, щоб милуватися травою сусіда, краще гарненько подбайте про свою. Будь-який чоловік може захоплюватися ефектною жінкою, але тільки справжній джентльмен здатний зробити свою жінку чарівною і прекрасною.

5. Для успішного шлюбу необов’язково мати великий будинок, ідеального чоловіка чи дружину, дорогу машину чи мільйон доларів. Навіть, маючи все перераховане, шлюб може бути невдалим. Запорукою його успішності виступають чесність, вірність і самовіддана любов.

6. Люди з вашого оточення мають величезний вплив на ваш шлюб. Друзі можуть як посилювати, так і зруйнувати його. Будьте пильні, вибираючи товаришів.

7. Якщо один з подружжя намагається побудувати нормальні стосунки в шлюбі, а другий робить все, щоб зруйнувати його, у них нічого не вийде. Шлюб можна зберегти тільки в тому випадку, якщо чоловік і дружина працюють в команді.

8. Не приймайте вашу другу половину, як щось само собою зрозуміле. Не користуйтеся її добротою і лагідністю, і не зловживайте її довірою, бо втративши цю людину ви проведете залишок життя, шкодуючи про свої помилки.

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close