Ось що ви відчуєте, коли знайдете любов, на яку заслуговуєте

© kalptensozler.com

Любов, на яку ви заслуговуєте, не буде змушувати вас губитися в здогадах і сумнівах.

Любов не буде запрошувати вас на вечерю і мило розмовляти з вами до 5 ранку, тільки щоб відправити вас додому одну і більше ніколи вам не дзвонити. Любов не буде породжувати помилкові надії, але буде давати справжню, намагаючись здійснити її. Любов не буде годувати вас обіцянками, але буде робити те, що ви ніколи і не очікували. Любов буде ясною і зрозумілою, а не складною і заплутаною.

Любов, на яку ви заслуговуєте, не буде заподіювати біль.

Вона не залишить вас з душевною травмою або шрамами. Любов не буде вас ображати. Вона не буде поводитись з вами як з шматком лайна. Любов не буде незрілою або наївною. Любов не змусить вас плакати в подушку, відчувати себе винуватими. Любов не піде від вас посеред напруженої розмови. Тому що, на цей раз, любов прийде з іншими намірами.

Любов, на яку ви заслуговуєте, не буде невизначеною. Любов знає, кого вона хоче і навіщо. Любов буде впевненою, впевненою в вас.

Любов, на яку ти заслуговуте, не буде змушувати вас погано думати про себе.

Любов не буде принижувати вас. Вона не буде засуджувати вас або ваше минуле. Але вона буде приймати вас разом з усіма вашими недоліками. Любов буде визнавати ваші проблеми і буде слухати про все, що відбувається в вашій голові — ваші страхи і переживання. Любов ніколи не змусить вас засумніватися, що ви не досить хороші, тому що любов, навпаки, переконуватиме, що вас достатньо. Любов ніколи не змусить вас змінюватися, щоб бути гідною її. Любові не треба догоджати.

Любов, на яку ви заслуговуєте, буде дивитися на вас як на шедевр, немов ваші недоліки зовсім не роблять вас менш привабливими, немов від цього ви ще більш прекрасніші.

Любов, на яку ви заслуговуєте, зустріне вас на півдорозі.

Вона простягне вам руку, вона буде намагатися, і це більше, ніж просто відкривати перед вами двері і дарувати вам шоколадки — любов буде намагатися з усіх сил. Любов буде дивитися на вас з ніжністю, буде обіймати вас з відповідальністю, буде тримати ваше серце з обережністю.

Любов, на яку ви заслуговуєте, буде чесна з вами.

Любов не буде удавано цілувати вас. Вона буде говорити, якщо щось не так. І буде  вирішувати це, терплячи. Любов буде вибачатися, якщо винна, а іноді і просто так, любов буде хотіти все залагодити.

Любов, на яку ви заслуговуєте, буде ставити вас на перше місце. Любов не буде егоїстичною і не поставить ваші потреби вище своїх.

Любов, на яку ти заслуговуєте, буде поважати вас на всі 100%.

Всі ваші ідеї, переконання, плани і натхнення. Любов завжди буде бачити в вас найкраще. Вона буде зустрічати вас з розпростертими обіймами і буде оберігати вас. Любов не буде применшувати ваші мрії. Любов буде підтримувати вас в усьому, що ви робите, вона буде мотивувати вас, буде постійно шепотіти вам на вухо, що ви можете бути тим, ким хочете.

Любов, на яку ви заслуговуєте, вразить вас своєю простотою, і безумовно знайде вас, бо ви того варті.

Фото заголовку
За матеріалами

 

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close