Лист жінці, яка зробила мене батьком

© forum.tak-site.com

Психотерапевт Зак Бріттл написав відвертий лист дружині. Дуже зворушливий лист-зізнання, на яке чоловіки вирішуються не часто.

Для матері моїх дітей.

Той день я пам’ятаю як у тумані, ми погано розуміли, що відбувається. Пологи почалися на два тижні раніше терміну, в новорічну ніч, коли ми намагалися відзначити останнє свято без дітей. Я буду безмежно вдячний медсестрі, яка прийняла нас і дозволила мені подрімати.

У той день ти була приголомшливою. Ти була такою всі дев’ять місяців. Я пам’ятаю, як ми дізналися, що чекаємо дитину – це було напередодні Дня матері. Чотири дні потому ми зняли апартаменти в Кабо-Сан-Лукас. Ми були наївні й оптимістичні. Ми поняття не мали, що означає бути батьками.

З тих пір, як ми познайомилися, я два рази пробіг марафон. Я двічі проїхав на велосипеді від Сіетла до Портленда і один раз від Сіетла до кордону з Канадою. Я п’ять разів брав участь в тріатлоні «Втеча з Алькатраса», двічі перепливав озеро Вашингтон. Я намагався видертися на стратовулкан Маунт-Рейнір. Я навіть пройшов один з перегонів з перешкодами по бруду, щоб довести, який я жорсткий.

Але ти створила нове життя. Те що ти зробила за ці дев’ять місяців, вселяє благоговіння. На тлі цього всі мої медалі, стрічки та сертифікати виглядають нікчемними і фальшивими. Ти подарувала мені дочку. Зараз їй 13. Ти створила її, ти створюєш її кожен день. Вона безцінна. Але в той день ти створила ще дещо. Ти зробила мене батьком.

У мене були складні стосунки з батьком. Коли його не було поруч, його замінювали інші чоловіки. Але жоден з них не навчив мене бути батьком так, як ти.

Я вдячний тобі за те, в якого батька ти мене перетворюєш. Твоє милосердя, доброта, сміливість, а також твій гнів, страх, відчай навчили мене брати відповідальність за дочку. Зараз у нас вже двоє дочок. Друга народилася на Хеллуїн. Обидві наші дочки – безцінні створіння.

Вони розумні, сильні, чуйні, дивні і прекрасні. Так само, як їх мати.

Вони танцюють, плавають, грають і мріють з повною віддачею. Так само, як їх мати.

Вони займаються творчістю. Так само, як їх мати.

Ви втрьох створили мене як батька. Мені не вистачає слів, щоб висловити подяку. Писати про нашу родину – найбільший привілей у моєму житті. Зовсім скоро наші дівчатка виростуть. Вони будуть сидіти на кушетці у психотерапевта і розповідати йому про батьків. Що вони скажуть? Я сподіваюся, ось що.

Мої батьки дбали один про одного, вони були кращими друзями. Якщо сперечалися, відкрито і чесно. Вони діяли усвідомлено. Вони зробили помилки, але вміли вибачатися один перед одним і перед нами. Вони були командою. Як ми не старалися, нам не вдавалося стати між ними.

Батько обожнював маму і нас. Ми ніколи не сумнівалися, що він закоханий у маму і всім серцем прив’язаний до нас. Мама поважала батька. Вона дозволяла йому вести сім’ю та виступати від її імені. Але якщо тато поводився як дурень, говорила йому про це. Вона була з ним на рівних.

Сім’я багато значила для них. Вони дбали про наші майбутні сім’ї, про те, якими ми виростемо. Вони хотіли, щоб ми стали фізично, емоційно і духовно незалежними. Я думаю, вони робили це для того, щоб спокійно відпочивати, коли ми покинемо будинок.

Наші батьки, як і всі батьки, принесли нам багато болю. Вони неідеальні, як і я. Але вони любили мене і навчили встановлювати межі. Я завжди знайду, в чому дорікнути. Але я знаю – вони були хорошими батьками. І точно вони були хорошими партнерами.

Я сподіваюся, наші діти скажуть саме це.

Ти – мати, яка створила мене, як батька. Я хочу, щоб ти знала: ти підходиш мені. Я знаю, що ти не ідеальна, я теж не ідеальний. Але я безмірно вдячний за те, що можу ділити життя з тобою. Ми будемо разом, навіть коли наші дівчатка покинуть дім.

Я з нетерпінням чекаю, коли вони подорослішають. Ми будемо подорожувати разом з ними. Ми станемо частиною їх майбутніх сімей. Я обожнюю тебе. Я відчуваю трепет перед тобою. Я люблю сваритися з тобою і миритися. Ти – мій найкращий друг. Я буду захищати нашу дружбу і любов з усіх боків. Ти зробила мене чоловіком і батьком. Я приймаю обидві ролі. Але творець – це ти. Я вдячний за те, що можу творити разом з тобою.

Фото заголовку forum.tak-site.com
За матеріалами zachbrittle.com

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close