Ідеальний чоловік згідно Ведам

© look.com.ua

Згідно Ведам ідеальний чоловік повинен володіти наступними якостями:

1. Завжди бути добрим і стриманим, не гніватися. По-перше, якщо ви втомилися на роботі і прийшли додому втомленим, пора подумати про мотив ходіння на роботу (кредити, нова машина, поїздка, в загальному якщо це не заради своєї жінки і не приносить задоволення треба дивитися всередину себе, в стосунки з співробітниками на роботі). Жінці ні трохи не краще, а навіть ще важче за своєю природою, просто тому, що вона жінка. Тому вона може бути засмучена, а чоловік зобов’язаний підтримувати її в будь-яких ситуаціях.

2. Не заводити дружніх відносин з іншими жінками на роботі. Тільки ділові стосунки.

3. Хвалити дружину за приготований сніданок\обід\вечерю у будь-якому випадку вона старалася, і якщо вам не сподобалося, це ваша проблема і можна спокійно сказати про ваші уподобання.

4. Прийшли додому з роботи, ось тут і починається дійсно ваша робота і виконання обов’язків перед сім’єю. Пора забути про втому, поганий настрій, настав час вислухати дружину і надати їй підтримку.

5. Дати повну свободу дружині в рішенні, де які будуть стояти меблі, шпалери, стелі, штори і т. д.

6. Лягати спати одночасно з дружиною і заколисувати її як дитину, її психіка цього потребує.

7. Коли затримуєтеся на роботі чи ще десь, коли дружина чекає, обов’язково зателефонуйте і попередьте, що все в порядку.

8. Увечері після роботи, коли дружина розповідає як у неї справи, треба просто вислухати і не давати жодних порад, поки вона сама не попросить. Розповідає, отже, їй потрібно просто виговоритися, якщо питає поради, значить, поважає і радиться, радійте і постарайтеся дати добру пораду.

9. Уважне ставлення до зачіски, макіяжу, нових речей та будь-яких змін у зовнішності дружини — найнеобхідніше для жінки у відносинах з чоловіком — щоб її любили і оцінювали її красу.

10. Насамперед, прийшовши додому, не сідати за телевізор або комп’ютер, спочатку треба приділити увагу дружині.

11. Коли дружина втомилася, підтримати її і не говорити про те, що всім важко, а не тільки їй.

12. Коли є необхідність побути одному, заспокоїтися і подумати, потрібно спокійно сказати, що вам треба побути одному, попросити у неї вибачення за те, що зараз не можете надати належної уваги.

13. Коли йдете з дому на роботу чи у справах, а дружина залишається, обов’язково треба попрощатися. Ви ж, йдучи з роботи або з компанії друзів, пройдетеся і з усіма особисто попрощаєтеся.

14. Дружина одна, потрібно приділяти їй увагу теплого розставання. Аналогічно, коли повернулися додому.

15. Виконувати прохання без думок про те, що вас хочуть видресирувати або використовують.

16. Не поділяти обов’язки будинку, тобто не доводити це до фанатизму. Якщо дружина втомилася або погано себе почуває треба їй допомогти у виконанні її обов’язків, але не чекати, що у відповідь вона буде допомагати виконувати ваші обов’язки.

17. Коли йдете з дому говорити дружині, куди ви пішли і спокійно сприйняти коли дружина запитає про це сама.

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close