Чому така гарна й одна?..

© mistik-info.ru

Цей огидний напівкомплімент кожен раз вибиває мене з колії! По-перше, де ви бачите зв’язок між красою і наявністю чоловіка?.. А по-друге, ніяк не можу зрозуміти — якщо я не в стосунках, то в мені обов’язково повинен бути якийсь недолік? На жаль, хлопці, все набагато гірше. Я одна, тому що немає мети «не бути одній»… Ось так, уявіть собі… У мене немає гострої необхідності «завести чоловіка» і вже тим більше потреби «вийти заміж». І річ не в тому, що я якась там затята феміністка. Все зовсім навпаки — я дуже наївна.

Так вже вийшло — я вірю в кохання і чисті стосунки. І поки ця віра буде в мені жива, на менше я не згідна. Ви можете годинами читати мені лекції на тему «чоловіки — істоти полігамні». Можете переконувати в тому, що я давня, старомодна, дурна і живу дитячими фантазіями. Але я швидше віддам перевагу самотності, ніж тій дурниці в цукерковій обгортці, яку ви так старанно намагаєтесь мені підсунути.

Я ніколи не зрозумію жінок, які відчувають потребу не в Чоловікові, а в «наявності чоловіка»… Або відчайдушно прагнуть якнайшвидше вийти заміж, тому що «вік підійшов».. Та який, до біса, може бути вік?!

Ви що, знущаєтесь?…

Можливо, я чогось не розумію в цьому житті, але на мій погляд, потреба в близькості, в інтимі, в заміжжі, а тим більше в дітях — це те, що нормальна жінка може відчувати тільки З ПЕВНОЮ ЛЮДИНОЮ!!! А не тому, що в неї раптом прокинулись інстинкти або «час настав» і вона побігла шукати самця. Та мерщій…

А потім несподівано виявилося, що це не зовсім те, про що вона мріяла. Звідси — сльози, соплі й розлучення. Ні, дякую, залиште все це собі. А в мене інша мета, адже я хочу КОХАТИ І БУТИ КОХАНОЮ!! Ось так, ні більше і ні менше. Хочу бути поряд з близькою людиною не тому, що так треба, а тому, що саме він мені дорогий.

І щоб від мене йому потрібна була в першу чергу я, а не те, що я можу запропонувати. Хочу довести свої СТОСУНКИ не до весілля, а до смерті….

Бути вірною дівчиною і гідною дружиною. Дитину не просто «завести», а подарувати улюбленому чоловікові. І стати хорошою матір’ю! Хочу будувати свою долю, не озираючись на інших, а живучи своїм розумом і почуттям.

Суспільство може нав’язувати все, що завгодно. Але тільки ми самі вирішуємо, що з цим робити. І я переконана, що хтось ще мислить так само. Не знаю, скільки разів мені ще належить обпектися перш, ніж я зустріну своє щастя. Але якщо не зустріну — залишуся чесна з собою, не розтративши себе на непотрібне.

Просто буду «Гарна і одна»….

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close