Чому справжня любов – це завжди боротьба

Щоразу, коли ви в когось закохуєтеся, це не та любов, яку ви відчували в минулий раз. І не та, яку ви, можливо, будете відчувати в майбутньому.

Тому і не існує єдиного вірного визначення любові. Але якщо б хтось запитав у мене, як можна описати це почуття в одному реченні, то я б сказав так:

“Любов – це те, за що варто боротися”.

Якщо ви не готові страждати заради любові, значить, ви заплуталися в своїх почуттях і відчуваєте щось інше.

І ось чому це так.

Якщо ви не готові боротися за неї, значить, ви, очевидно, не любите по-справжньому.

Не важливо, про що йде мова: про романтичні почуття, кар’єрні мрії чи подорожі. Якщо ви не готові заради когось або чогось забруднити руки, якщо не готові докладати зусилля, щоб вхопитися за свій шанс, – значить, це не любов.

І якщо ви не хочете чогось досить сильно, значить, ви і не заслужили цього.

Ми – соціальні ненажери. Ми хочемо, щоб нас любили. Ми хочемо, щоб про нас дбали. Ми хочемо відчувати, що знаходимося там, де повинні. Але справжня любов і перебування в зоні комфорту – речі несумісні.

Ніхто не може прожити повністю щасливе життя, якщо не виходить за рамки буденності. Тому вам потрібна людина, здатна вас виштовхнути з неї. Вам потрібне життя, багате на почуття, емоції і події. Питання в тому, чи готові ви битися за свою любов на рингу? Якщо ні, це не вона.

Якщо ви не відчуваєте, що завжди повинні домагатися її, значить, вам скоро стане нудно.

Чому варто битися в ім’я любові? Тому що це єдиний вид відносин, на якому ваша увага буде зосереджена досить довго.

Так, любов може здатися вкрай виснажливою справою, це правда. Звичайно, іноді відносини – як друга робота. Так, від нас потрібно занадто багато енергії. Але воно того варте!

Але справжніх, міцних взаємин між чоловіком і жінкою не може з’явитися там, де не було болю і страждань. Просто будьте до цього готові.

Інакше вас не розлучить ні біль, ні печаль, а нудьга!

У житті важливо тільки те, за що варто боротися, і що дісталося нам дорогою ціною.

У вас виникли проблеми з розумінням себе? Ви не знаєте, що робити зі своїм життям? Ви не самотні.

Насправді, у багатьох людей в цьому світі так і виходить: коли один, то і цілі в житті не має, а коли вас двоє – то все стає набагато зрозуміліше і очевидніше.

Звичайно, деякі люди проживають абсолютно комфортабельне і “плюшеве” життя. Але, якщо у вас все було добре з самого початку, то ви, напевно, зустрічалися з іншою проблемою: вам важко знайти своє місце під сонцем. Це не ваша вина. Так уже влаштовані ми самі, наше суспільство: те, що дістається нам задарма, не має для нас ніякого значення.

Річ в тому, якщо ми ніколи не повинні ні за що боротися, то ми ніколи не зрозуміємо, що варто, а що – ні. Так, якщо ви ще не знайшли людини, заради якої готові зализувати рани, продовжуйте шукати.

Якщо ви не готові боротися за неї… Я прошу вибачення, але тоді ця людина заслуговує більшого.

Справжня любов – це коли ви готові боротися за іншу людину зубами і кігтями.

З іншого боку, якщо ви впевнені, що хтось готовий битися, щоб захистити вас, то з цього і починається будь-яке партнерство. Нам усім потрібен партнер, готовий боротися за нас, якщо того вимагатимуть обставини.

Мова не про бійки на кулаках. Мова про те, що люблячі люди боряться за рішення одне одного, разом планують життя, разом намагаються зробити неможливе і роблять все, щоб зберегти у відносинах свіжість і задоволення. Ніхто не заслуговує того, щоб прожити життя без любові.

Якщо ви не готові боротися за свою любов, якщо не готові ділитися, значить, вона точно заслуговує кращого. Він заслуговує кращого.

Ви заслуговуєте на те, щоб стати краще. Заради неї і заради себе.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close